Loading...
Nové
Potravinové farby SuperiOil Pine Green 30 g

Potravinové farby SuperiOil Pine Green 30 g

Obarvi čokoládu, ganache, máslové krémy i další tukové hmoty do sytě tmavě zeleného odstínu pomocí olejové potravinářské barvy, která je určená právě pro suroviny s vyšším obsahem tuku.
Na sklade > 10 ks
U vás 5.10.2026

6,20 €
20.7 € / 100g
ks
Vernostný program Vernosť sa oplatí.
Získajte trvalú zľavu až 15 % na všetko.
Vernostný program
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po-Pia: 8:00-16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 184,00 recenzie)
91 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Rýchle dodanie, precízne zabalený tovar, informovanie o stave objednávky
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchlosť
★ ★ ★ ★ ★
Včera skoro po týždni som prevzala balík,tovar zabezpečený v bublinkovej fólii, spokojná

Tmavomodrozelená olejová potravinárska farba je ideálna tam, kde vodou riediteľné farby nestačia. Vďaka olejovej báze sa ľahko zapracuje do čokolády, kakaového masla, ganache, maslových krémov, fondánu a ďalších tukových cukrárskych hmôt. Odtieň Pine Green vytvorí výraznú tmavú zelenú — perfektne sa hodí na vianočné dezerty, lesné motívy, dinosaurové torty alebo elegantné tmavozelené dekorácie.

Pred použitím farbu dôkladne pretrep a pridávaj po malých dávkach, kým nedosiahneš požadovanú intenzitu. Balenie obsahuje 30 g / 30 ml. Farba neobsahuje E171 a je vhodná pre vegánske a bezlepkové produkty.

Pri práci odporúčame používať kovové pomôcky — intenzívne olejové farbivá sa môžu z plastu, dreva alebo textilu ťažko odstraňovať.

Hlavné výhody:

  • tmavý zelený odtieň Pine Green,
  • olejová báza vhodná do tukových hmôt,
  • vhodná na čokoládu, ganache, maslové krémy a fondán,
  • balenie 30 g / 30 ml,
  • bez E171,
  • bez lepku,
  • vhodná pre vegánov,
  • intenzívne zafarbenie aj pri malom množstve.


Hmotnosť

Balenie obsahuje: 30 g

Zloženie produktu

Frakcionovaný kokosový olej. Farby: E133 – brilantná modrá FCF, E102 – tartrazín, E153 – rastlinné uhlie. Farbivo E102 môže nepriaznivo ovplyvniť správanie a pozornosť u detí.

Výrobná spoločnosť
Fractal Colors Ltd.
Erkel Ferenc utca 26/1 Pest 2141
order@fractalcolors.com
www.fractalcolors.com

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná čierna


8,90 €
44.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, námornícka modrá


8,50 €
42.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks
Nové
Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, levanduľová

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, levanduľová


8,20 €
41 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, malinová


8,60 €
43 € / 100ml

Na sklade > 10 ks