Loading...

Fractal

fractal.jpg

Spoločnosť Fractal colors vyrába a dodáva sa produkty už od roku 2011. Okrem základných farebných práškov a gélov ponúka aj skvelý sortiment farbiacich produktov v mnohých farbách a formách, ktoré premenia akýkoľvek dezert na niečo výnimočné, prispôsobené daným charakteristikám oblasti použitia (napr. Systém air brush, kráľovská poleva, jedlé omaľovanky a pod.). Získať si môžete jedlé fixy a píšace gely, bielidlá a bieloby či jedlé gely určené na pripevnenie dekorácií ako je jedlý papier na tortu.


Počet produktov: 106

Jedlé lepidlo s aplikátorom 22 g

Jedlé lepidlo na prilepenie ozdôb na tortu.

3,70 €
16.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Sada gélových farieb Fractal (5 × 12 g)

Koncentrované gélové farbivo ideálne na sfarbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a telies.

8,60 €
14.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal – Vivid Red (30 g) 6192 dortis

Koncentrované gélové farbivo vhodné na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

5,30 €
17.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny perleťový práškový pigment Fractal – Golden Shine (3,5 g)

Jemne mletá prášková farba, ideálna na suché štetce pre jemné tiene alebo na mokré maľovanie — stačí

6,40 €
256 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal - Lemon Yellow (30 g) 6189 dortis

Koncentrované gélové farbivo vhodné na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

5,50 €
18.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal - Pink (30 g) 6193 dortis

Koncentrovaná gélová farba ideálna na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cestíčok.

5,30 €
17.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal – Violet (30 g)

Koncentrovaná gélová farba ideálna na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

5,30 €
17.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal - Vivid Green (30 g) 6198 dortis

Koncentrovaná gélová farba ideálna na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

5,60 €
18.7 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Gélová farba Fractal - Azure (30 g) 6195 dortis

Koncentrovaný gélový pigment ideálny na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cestíčok

5,60 €
18.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal – Royal Blue (30 g) 6196 dortis

Koncentrovaný gélový farbivo ideálne na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

5,30 €
17.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal - Brown (30 g) 6260 dortis

Koncentrované gélové farbivo vhodné na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

5,60 €
18.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal – Grass Green (30 g) 6263 dortis

Koncentrovaná gélová farba ideálna na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

5,30 €
17.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal - Lilac (30 g) 6261 dortis

Koncentrovaná gélová farba, ideálna na tónovanie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

5,30 €
17.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
Glukózový sirup Fractal 250 g 6305 dortis

Glukózový sirup Fractal 250 g 6305 dortis

Použitie glukózy: Vďaka silným antikrystalizačným vlastnostiam (zabraňuje rekrystalizácii cukru po r

8,20 €
3.3 € / 100g

Na sklade 4 ks

Dekoratívne práškové farbivo Fractal – magenta (1,5 g) 6256 dortis

Jemne mletá potravinárska farba určená na povrchové farbenie a tieňovanie kvetov z fondantu za suc

5,10 €
340 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal – Saffron (30 g) 6818 dortis

Koncentrovaná gélová farba, ideálna na tónovanie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

5,30 €
17.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal - Orange (30 g) 6190 dortis

Koncentrované gélové farbivo vhodné na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cestíčok

5,30 €
17.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal - Lime Green (30 g) 6819 dortis

Koncentrovaný gélový pigment ideálny na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cestíčok

5,30 €
17.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny perleťový práškový pigment Fractal – Frozen Blue (2,5 g)

Jemne mleté potravinárske práškové farbivo vhodné na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľov

6,60 €
264 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal – tyrkysová (30 g) 6262 dortis

Koncentrovaná gélová farba ideálna na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

5,30 €
17.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal – Bubble Gum Pink (30 g)

Koncentrovaná gélová farba, ideálna na tónovanie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

5,30 €
17.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal – Lavender (30 g)

Koncentrovaná gélová farba ideálna na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cestíčok.

5,30 €
17.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Airbrush farba tekutá Fractal - Sky Blue (100 ml) 6109 dortis

Farby určené predovšetkým na povrchové farbenie tort potiahnutých aj krémových.

6,70 €
6.7 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Jedlá prášková farba Fractal - Dark Chocolate (1,5 g) 6158 dortis

Jemne mletá potravinárska prášková farba vhodná na suché štetcové tieňovanie alebo mokré maľovanie

5,10 €
340 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Jedlá prášková farba Fractal – Milk Chocolate (1,6 g) 6157

Jemne mleté potravinárske práškové farbivo, ideálne na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľ

5,10 €
340 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Airbrush farba tekutá Fractal - Pastel Rose (100 ml) 6104

Barvy určené především pro povrchové barvení, dortů potahovaných i krémových.

6,70 €
6.7 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal – Mentol (30 g) 6197 dortis

Koncentrovaný gélový pigment ideálny na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cestíčok

5,30 €
17.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal - Almond (30 g) 6406 dortis

Koncentrovaný gélový farbivo ideálne na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

5,30 €
17.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívne práškové perleťové farbivo Fractal – Sparkling Gold (3,5 g)

Jemne mletá potravinárska prášková farba, ideálna na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľov

7,10 €
202.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Airbrush farba kvapalná Fractal - Lilac (100 ml) 6107

Barvy určené především pro povrchové barvení, dortů potahovaných i krémových.

6,70 €
6.7 € / 100ml

Na sklade > 5 ks

Tekutá kovová farba Fractal - Olive Gold (30 ml)

Metalická tekutá barva s perletí.

8,60 €
28.7 € / 100ml

Na sklade posledné 3 kusy

Gélová farba Fractal – Blue Denim (30 g)

Koncentrovaný gélový pigment ideálny na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cestíčok

5,30 €
17.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
Glukózový sirup Fractal 1 kg

Glukózový sirup Fractal 1 kg

Použitie glukózy: Vďaka silným antikrystalizačným vlastnostiam (zabraňuje rekrystalizácii cukru po r

18,40 €
1.8 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Gélová farba Fractal - Peach (30 g) 6546 dortis

Koncentrovaný gélový pigment ideálny na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cestíčok

5,30 €
17.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Jedlá prášková farba Fractal - Burning Red (1,5 g) 6130 dortis

Jemne mleté potravinárske práškové farbivo, ktoré môžete štetcom nasucho tieňovať alebo na mokro m

5,50 €
366.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Jedlý fix Fractal - Red (1,3 g) 6203 dortis

Jedlý fix červený, 1,3 g.

5,50 €
423.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks