Loading...
Prehrať video
Temperovací stroj na čokoládu a 3 misky

Temperovací stroj na čokoládu a 3 misky

Temperovací stroj na čokoládu uľahčí prácu s čokoládou.

Na sklade posledné 2 kusy
U vás 1.10.2026

28,10 €
ks
Vernostný program Vernosť sa oplatí.
Získajte trvalú zľavu až 15 % na všetko.
Vernostný program
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po-Pia: 8:00-16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 180,00 recenzie)
89 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Deana F.
Velky vyber, rychle dodanie
★ ★ ★ ★ ★
Janka B.
Na jednotku
★ ★ ★ ★ ★
Super obchod nasla som všetko, čo som potrebovala.

Temperovací stroj na čokoládu pracuje vo vodnom kúpeli a udržiava čokoládu pri optimálnej teplote, aby zostala tekutá. Hodí sa aj na ohrev ovocia a ďalších jedál. Obsahuje 3 misky na roztopenie čokolády.

Rozmery: dĺžka 18,5 cm, šírka 14,5 cm, výška 7 cm

Veľkosť nádob: cca 8,5 cm v priemere a 5,5 cm na výšku.

 

 

Výrobná spoločnosť
PME Cake ES S.L.
Calle Juan Negrin 57 Elche Parque Empresarial 03203 Elche (Alicante), España
customerservice@pmecake.es
www.pmecake.com

Súbory na stiahnutie

Recenzia

Funguje to, čokoláda sa pekne rozpúšťa a neprehrieva sa. Spokojnosť.
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Čokoláda pre temperovací stroj:

Carla pravá biela čokoláda 29 % (0,5 kg) — čokoládové kúsky

Carla pravá biela čokoláda 29 % v pecičkách

11,80 €
2.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Carla pravá horká čokoláda 70 % (0,5 kg) čokoládové kúsky

Carla pravá horúca čokoláda s 70 % kakaa. Balenie 0,5 kg.

16,80 €
3.4 € / 100g

Na sklade 5 ks

Valrhona Satilia Noir horká čokoláda 70 % 1,0 kg

Profesionálna horká čokoládová kuvertúra Valrhona Satilia Noire 70 % v praktickom 1 kg balení — ideál

39,60 €
4 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Lubeca horká čokoláda Pobrežie Slonoviny 60 % — 1 kg

Horká čokoláda Lubeca 60 % z Pobrežia Slonoviny prináša intenzívnu kakaovú chuť a ideálnu textúru pre

20,90 €
2.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Belgická čokoláda 70 % 2,5 kg – horká

Kvalitná belgická čokoláda s 70 % obsahom kakaa. Hmotnosť: 2,5 kg.

51,00 €
2 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Pravá belgická mliečna čokoláda 33,6 % (150 g) Besky edícia

Pravá mliečna čokoláda Callebaut 33,6 %, balenie 150 g

6,50 €
4.3 € / 100g

Na sklade 5 ks