Loading...

Sugarflair

sugerflair.jpg

Značka Sugarflair je celosvetovo uznávaná a dôveryhodná a pri výrobe sú používané iba tie najkvalitnejšie prísady. Rozsiahly sortiment produktov bol starostlivo vyvíjaný za posledných 30 rokov. Značka sa okrem iného podieľala na otvorení cukrovaru v Británii. Pohľadom do budúcnosti dúfame, že bude aj naďalej stavať na svojom úspechu a prinášať nové a inovatívne produkty, ktoré si každý užije. Sugarflair Colors je teraz rodinnou firmou tretej generácie a zákazníkom poskytuje osobné a priateľské služby.


Počet produktov: 186
Bestseller
Sugarflair transferový plát 24-karátové zlato (8 × 8 cm) 1926 dortis

Sugarflair transferový plát 24-karátové zlato (8 × 8 cm) 1926 dortis

Transferová fólia zlatá.

12,30 €

Na sklade > 10 ks

Jedlá prášková farba svetlozlatá, 4 g

Jedlá prášková farba svetlozlatá od Sugarflair. Balenie 4 g.

6,20 €
155 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Sugarflair Transfer plát strieborný (8 × 8 cm)

Transferová fólia značky Sugarflair v elegantnom striebornom prevedení. Rozmery 9,5 × 9,5 cm.

4,00 €

Na sklade > 10 ks

Čistý alkohol Rejuvenator Spirit – 280 ml

Čistý alkohol Rejuvenator Spirit. Balenie 280 ml.

11,90 €
4.3 € / 100ml

Na sklade > 5 ks

Gélová farba gold, ideálna na povrchy čokolády, 35 g

Zlatá farba vhodná na čokoládu a tukové povrchy. Balenie 35 g.

6,80 €
19.4 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Farba na čokoládu na báze kakaového masla Sugarflair White (35 g) C313 dortis

Použitie: Otvorte obal a vložte farbu do mikrovlnnej rúry na 10 sekúnd; podľa potreby opakujte, ký

8,60 €
24.6 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Jedlá prášková farba — čierna, 7 ml

Jedlá prášková farba čierna. Balenie 7 ml.

3,20 €
4.6 € / 100ml

Na sklade posledný 1 kus

Farba na čokoládu čierna, 35 g

Farba na čokoládu: čierna. Balenie 35 g.

5,40 €
15.4 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Trblietky dark silver 10 g

Trblietky dark silver. Balenie 10 g.

6,30 €
63 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Farba na čokoládu na báze kakaového masla Sugarflair Pink (35 g) C301 dortis

Farba do čokolády na báze kakaového masla, pink. Balenie 35 g.

4,60 €
13.1 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Farba na čokoládu — tmavozelená, 35 g

Farba do čokolády „dark green“. Balenie 35 g.

5,40 €
15.4 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Jedlá prášková farba „forest green“, 7 ml

Jedlá prášková farba Forest Green. Balenie 7 ml.

3,20 €
4.6 € / 100ml

Na sklade 5 ks

Jedlá prášková farba Autumn Gold, 7 ml

Jedlá prášková farba Autumn Gold. Balenie 7 ml.

3,20 €
4.6 € / 100ml

Na sklade 4 ks

Gélová perleťová farba Sugarflair (25 g) Gold 5032 dortis

Koncentrované gélové farbivo (25 g) vhodné na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

9,10 €
36.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Sugarflair (25 g) Ice Blue 316 dortis

Predstavujeme gélovú potravinársku farbu, ktorá zmení spôsob vášho pečenia a zdobenia. Táto koncen

3,90 €
15.6 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Gélová farba Honey Gold pastelová, 25 g

Gélová farba Honey Gold. Balenie: 25 g.

3,90 €
15.6 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Gélová farba Grape Thistle 25 g

Gélová farba Grape Thistle. Balenie 25 g.

3,90 €
15.6 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Gélová farba khaki, 25 g

Gélová farba khaki, balenie 25 g.

3,90 €
15.6 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Sada gélových farieb Sugarflair (8 ks) A901 dortis

Predstavujeme sadu 8 gélových potravinárskych farieb, ktorá posunie vaše pečenie a zdobenie na nov

30,30 €
121.2 € / 100g

Na sklade 4 ks

Gélová farba Baby Blue, 25 g

Gélová farba Baby Blue. Balenie 25 g.

3,90 €
15.6 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Jedlá prášková farba Egg Yellow, 7 ml

Jedlá prášková farba Egg Yellow. Balenie 7 ml.

3,20 €
4.6 € / 100ml

Na sklade 4 ks

Gélová farba Graphite, 25 g

Gélová farba Graphite. Balenie 25 g.

3,80 €

Na sklade posledný 1 kus

Gélová farba Light Gold, 25 g

Gélová farba Light Gold, balenie 25 g

5,20 €
20.8 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Jedlá prášková farba Foliage Green, 7 ml

Jedlá prášková farba Foliage Green. Balenie 7 ml.

3,20 €
4.6 € / 100ml

Na sklade 4 ks

Jedlý potravinársky fix – zelený, 2 g


4,50 €

Na sklade > 10 ks

Jedlá prášková farba Red, 7 ml

Jedlá prášková farba red. Balenie 7 ml.

3,00 €
4.3 € / 100ml

Na sklade 4 ks

Jedlá prášková farba Brown, 7 ml

Jedlá prášková farba Brown. Balenie 7 ml.

3,30 €
4.7 € / 100ml

Na sklade posledné 2 kusy

Trblietky Gold Sparkle 10 g

Trblietky Gold Sparkle. Balenie 10 g.

6,30 €
63 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Sugarflair (25 g) Ruby 305 dortis

Predstavujeme našu gélovú potravinársku farbu, ktorá zmení váš prístup k pečeniu a zdobeniu. Konce

4,10 €
16.4 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Jedlá prášková farba Caribbean Blue, 7 ml

Jedlá prášková farba Caribbean Blue. Balenie 7 ml.

3,20 €
4.6 € / 100ml

Na sklade > 5 ks

Gélová farba Eucalyptus, 25 g

Gélová farba Eukalyptus. Balenie 25 g.

3,90 €
15.6 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Jedlá prášková farba Chocolate, 7 ml

Jedlá prášková farba Chocolate. Balenie 7 ml.

3,30 €
4.7 € / 100ml

Na sklade 4 ks

Gélová farba Pearl Ivory pastelová, 25 g

Gélová farba ivory pastelová. Balenie 25 g.

3,90 €
15.6 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Gélová farba Karamelová slonovinová, 25 g

Gélová farba Karamelová Ivory. Balenie 25 g.

3,90 €
15.6 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Jedlá prášková farba tyrkysová, 7 ml

Jedlá prášková farba tyrkysová. Balenie 7 ml.

3,20 €
4.6 € / 100ml

Na sklade posledný 1 kus

Gélová farba Sugarflair Flamingo Pink, 25 g

Gélová farba Flamingo Pink od Sugarflair. Balenie 25 g.

3,90 €
15.6 € / 100g

Na sklade 4 ks