Loading...

Riedenie farieb

Potravinárske farbivá poskytujú neobmedzené možnosti na zdobenie akéhokoľvek pečiva, ale nielen to. Môžete ich použiť aj na zvýraznenie farieb zmrzliny, nápojov, hmôt, polev, čokolády. Účinky sú vždy veľmi pôsobivé. Ak s potravinárskymi farbami ešte len začínate, vedzte, že to nie je nič zložité. Potravinárske farbivá nemajú žiadnu charakteristickú chuť ani vôňu. Môžu ľahko zmeniť vzhľad vašich sladkostí. Umožnia vám krásne ozdobiť torty, cukrovinky a dezerty na rôzne príležitosti. Vďaka nim môžete tortu pokryť farebným fondánom, zafarbiť polevu na Vianoce, zvýrazniť farbu vlastnej zmrzliny alebo podávať zelené palacinky na raňajky. Ak ste začiatočník, stačí si zaobstarať základné farby, ktoré potom ľahko namiešate do vhodných odtieňov. Aby napríklad gélové farby neboli príliš husté, nájdete v našej ponuke riedidlo na farby. Ide o izopropylalkohol. Izopropylalkohol je známy aj ako IPA, od názvu izopropylalkohol. Je to veľmi univerzálny výrobok, ktorý čistí, odmasťuje a dezinfikuje. Vďaka svojim vlastnostiam našiel uplatnenie v mnohých oblastiach, od autoservisov, kozmetických salónov až po domácnosť každého z nás. Potravinársky izopropylalkohol je určený na konzumáciu. Môže sa používať na miešanie práškových farieb alebo riedenie gélových farieb.

Filtrovať
Zoradiť

Sugarflair Potravinársky izopropylalkohol 14 ml 4229 dortis

Potravinársky izopropylalkohol (99,9 %), ktorý možno použiť napríklad na riedenie gélových farieb ale
3,10 EUR
Na objednávku 4-8 dní

Čistý alkohol Rejuvenator Spirit - Alkohol - 280ml

Čistý alkohol Rejuvenator Spirit. Balenie 280 ml.
7,30 EUR
Nie je na sklade

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.