Loading...

Potravinárske laky

Na konečný lesk vašich dezertov je tu špeciálny lak na potraviny. Bezfarebné laky na potraviny majú aplikátor v spreji, ktorý uľahčuje nanášanie rovnomernej vrstvy na vaše dezerty. Laky môžete nastriekať na rôzne druhy cukrárenských materiálov: dodať lesk čokoládovým polevám, čokoládovým bonbónom a iným polevám, rozjasniťMožno ich nastriekať aj na marcipán alebo marcipánové figúrky. Okrem toho, že lak dodá vašim zákuskom krásny lesk, vytvára aj ochrannú vrstvu, ktorá chráni zákusky pred vysychaním a pôsobením vonkajších vplyvov. S lakom na potraviny budú vaše dezerty vyzerať ešte lahodnejšie a zostanú dlhšie čerstvé.

Laky na potraviny sú k dispozícii vo fľaši s rozprašovačom a v klasických fľašiach.Oba typy sú vysoko horľavé, preto buďte pri manipulácii s nimi veľmi opatrní a nikdy s nimi nepracujte v blízkosti ohňa.

So sprejom sa pracuje rýchlejšie, ak potrebujete dodať lesk väčšej ploche - napríklad celému koláču. Lesk vo fľaštičke je užitočný na dodanie lesku menším jedlým dekoráciám. Nanáša sa štetcom, takže ho môžete rozotrieť do menších štrbín.

Okrem lesku a ochrannej vrstvy je na výrobu rôznych dekorácií vhodný aj potravinársky lak(šelak). Z marcipánu môžete napríklad vyrobiť ovocie, ktoré bude vďaka laku vyzerať ako skutočné ovocie. Pripravte si červený a žltý marcipán a malý kúsok čierneho marcipánu. Červený a žltý marcipán vyvaľkajte do guľôčky tak, aby sa farby spojili. Vytvarujte do tvaru jablka a na vrch pridajte malý valček čierneho marcipánu ako stopku. Nakoniec celé jablko nastriekajte alebo namaľujte potravinárskou farbou. A máte krásnu dekoráciu, ktorá vyzerá ako skutočné jablko a vďaka laku nevyschne.

Potravinársky lak môžete nastriekať aj na skutočné ovocie, ktoré bude vyzerať ešte šťavnatejšie. Na tortu môžete dať rôzne druhy ovocia - jahody (aj so stopkami), maliny, ríbezle, čučoriedky, černice... a celé ho postriekajte lakom. A máte majstrovské dielo! Obvod torty môžete ozdobiť čokoládovými tyčinkami a celá vaša torta bude vyzerať ako košík plný neodolateľného ovocia.

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.