Loading...

Dekoratívny práškový perleťový pigment Fractal - Crystal Blue, 2 g

nie na konzumáciu nie na konzumáciu

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra malovat (odměřené množství barvy zakápneme alkoholem).

Na sklade > 10 ks
U vás 6.10.2026

7,10 €
355 € / 100g
ks
Vernostný program Vernosť sa oplatí.
Získajte trvalú zľavu až 15 % na všetko.
Vernostný program
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po-Pia: 8:00-16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 526,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Rýchle dodanie, precízne zabalený tovar, informovanie o stave objednávky
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchlosť
★ ★ ★ ★ ★
Včera skoro po týždni som prevzala balík,tovar zabezpečený v bublinkovej fólii, spokojná

Jemne mleté potravinárske práškové farbivo vhodné na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľovanie (odmerané množstvo farby pokvapkáme alkoholom). Zloženie: E171, E133

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 2 g

Zloženie produktu

E555, E133, E171

Krajina pôvodu

Maďarsko

Ďalšie informácie

Farba Modrá
Výrobná spoločnosť
Fractal Colors Ltd.
Erkel Ferenc utca 26/1 Pest 2141
order@fractalcolors.com
www.fractalcolors.com

Recenzia

Úžasné
Ok
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Akcia
Prachová metalická farba 2,5 g Highlighter Bronze

Prachová metalická farba 2,5 g Highlighter Bronze

Prašná kovová farba Bronze. Balenie 2,5 g.

6,50 €
260 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny perleťový práškový pigment Fractal – Dream Rose (2,5 g)

Jemne mletá potravinárska prášková farba, vhodná na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľova

6,60 €
264 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny perleťový práškový pigment Fractal – Frozen Blue (2,5 g)

Jemne mleté potravinárske práškové farbivo vhodné na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľov

6,60 €
264 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny perleťový prášok Fractal – Sparkling Dark Silver (3,5 g)

Jemne mletá potravinárska prášková farba vhodná na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľovanie

7,10 €
202.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks