Loading...

Dekoratívne práškové farbivo Fractal – cyklámen 1,6 g

nie na konzumáciu nie na konzumáciu

Jemně mletá potravinářská barva určená k povrchovému barvení a stínování květin z modelovacích hmot za sucha nebo kreslení za mokra (odměřené množství barvy zakápneme alkoholem).

Na sklade > 10 ks
U vás 6.10.2026

5,50 €
343.8 € / 100g
ks
Vernostný program Vernosť sa oplatí.
Získajte trvalú zľavu až 15 % na všetko.
Vernostný program
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po-Pia: 8:00-16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 526,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Rýchle dodanie, precízne zabalený tovar, informovanie o stave objednávky
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchlosť
★ ★ ★ ★ ★
Včera skoro po týždni som prevzala balík,tovar zabezpečený v bublinkovej fólii, spokojná

Jemne mletá potravinárska farba určená na povrchové tónovanie a tieňovanie kvetov z modelovacích hmôt – nasucho alebo na mokro (odmerané množstvo farby zakvapkajte do alkoholu). Farba je netoxická, odporúča sa však hlavne na dekoráciu menších cukrových kvetov a marcipánových ozdôb, ktoré sa ďalej nekonzumujú. Neodporúča sa pridávať do krémov ani používať na farbenie hmôt. Slúži predovšetkým dekoratívnym účelom a je označená ako „netoxická – nejestná“. Zloženie: E124, E127, E133, E171

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 1,6 g

Zloženie produktu

E124, E127, E133, E171

Výrobná spoločnosť
Fractal Colors Ltd.
Erkel Ferenc utca 26/1 Pest 2141
order@fractalcolors.com
www.fractalcolors.com

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Potravinárske práškové farbivo (5 g) Červeň jahodová 3220 dortis

Zloženie: nosič (E514), farbivá (E122, E102, E110). Obsah čistého farbiva: 9,0 ± 0,5 %. Návod: Rozpus

1,10 €
22 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potravinárske práškové farbivo (5 g) – malinová červeň 3221 dortis

Zloženie: nosič (E514), farbivo (E122). Obsah čistého farbiva: 4,8 ± 0,5 %. Návod: Časť obsahu vrecka

1,10 €
22 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Jedlá prášková farba Fractal - Burgundy (1,5 g) 6253 dortis

Jemne mletá potravinárska prášková farba vhodná na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľovan

5,50 €
366.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Rozpustné farbivo Cherry Wood 10g

Vodou rozpustné farbivo CHERRY WOOD dodá dezertom hlboký červeno-hnedý odtieň s nádychom teplého d

5,10 €
51 € / 100g

Na sklade > 10 ks