(\u010cesk\u00e1 text). Ho\u0159k\u00e1 čokol\u00e1dov\u00e1 ganache pripraven\u00e1 na pou\u017itie obsahuj\u00faca 43% p\u00f4rod\u00e9ho \u010dokol\u00e1dy poch\u00e1dzaj\u00faca od Raval 71%. Vynik\u00e1 svojimi citrusov\u00fdmi a \u010derven\u00fdmi ovocn\u00fdmi t\u00f3nami, ktor\u00e9 sa dokonale sn\u00fab\u00ed s ope\u010den\u00fdm profilom a \u013e\u013ek\u00e9mu orie\u0161ov\u00fdm n\u00e1dechom. Vyrobte si r\u00e1chlo a jednoducho svoje najs\u00ed\u013e\u0161ie \u010dokol\u00e1dov\u00e9 torty, ako aj v\u0161etky druhy \u010dokol\u00e1d, n\u00e1pln\u00ed a ozd\u00f3b. Bez n\u00e1mahy vneste \u017eivot do nejn\u00e1padite\u013e\u00ed intenz\u00edch\u00fdch \u00e1pok u s Blanxartov\u00e9 Dark Chocolate Ganache. Tato \u0161\u00fazd\u00e4na ganache sl\u00fa\u017e\u00ed ako dokonal\u00fd z\u00e1klad pre luxusn\u00e9 \u010dokol\u00e1dy, n\u00e1pln\u00e9 a dekor\u00e1cie. A\u0165 u\u017e ste zku\u016een\u00ed cukr\u00e1\u0159 alebo dom\u00e1ci pek\u00e1r s \u017e\u00edlovou sofistikovanos\u0165ou, t\u00e1to hork\u00e1 \u010dokol\u00e1dov\u00e1 ganache s\u00ed\u013ebe, \u017ee do v\u00e1\u0161eho cukr\u00e1rskeho sn\u00e1\u017eania prid\u00e1 n\u00e1dech luxusu. Vytvorte svoje dezerty s nesrovnatelnou bohat\u00f4\u0161\u00fdou a slo\u017eitost\u00edou Blanxartov\u00e9 Dark Chocolate Ganache a nechajte svoje v\u00fdsory s\u00ed\u00e9di\u00e4 o\u0161um\u00ed\u013e jemn\u00e9ho \u010dokol\u00e1dov\u00e9ho remesla. Rad Blanxart Ganache poskytuje \u0161pi\u010dkov\u00fdm cukr\u00e1rom cenovo dostupn\u00fa, vy\u0161\u00e9 kvality \u010dokol\u00e1dov\u00fa ganache s vysok\u00fdm obsahom, ktor\u00e1 je vy\u0161\u0161e a r\u00e1zokn\u00e1 kulin\u00e1rsku dokonalos\u0165.
Balenie obsahuje: 250 g
Čokoláda (41 %) (kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, emulgátor (E322 slnečnicový lecitín), prírodná vanilková aróma), glukózovo-fruktózový sirup, sladené kondenzované odstredené MLIEKO, voda, kakaové maslo, emulgátor (E322 slnečnicový lecitín), konzervačná látka (E202), okysľovač (E334), prírodná aróma.
| Alergény | orechy |
| Energetická hodnota kJ | 1550 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 370,4 kcal |
| Tuk | 17,7 g |
| - z toho nasýtených | 10,5 g |
| Sacharidy | 45,1 g |
| - z toho cukry | 32 g |
| Bielkoviny | 5,5 g |
| Vláknina | 4,4 g |
| Soľ | 0,1 g |
Španielsko
| Farba | hnedá |
| Kategória: | Ghana – ganáš |
| Výrobca | dortis |
| EAN | 8594217872977 |
| Kód produktu | DR-270019/CU250 |