Loading...

Fagos

fagos.jpg

Česká firma RICHARD FAGOŠ, ktorá sa špecializuje na výrobu a distribúciu cukrárskych ozdôb, bola založená v roku 1996. Pri samotnom zrode firmy stáhla myšlienka farbenia kokosu a výroba a predaj farebného kokosu, ktorý je určený pre ozdobu cukrárskej produkcie (dortov, zákuskov, pohárov, zmrzliny atď.). Táto výroba je dodnes jednou z činností firmy, ktorá sa krátko po svojom založení zamerala tiež na balenie a distribúciu talianskeho zdobenia. V roku 2003 boli rozšírené výrobnú priestory a firma RICHARD FAGOŠ začala s vlastnou výrobou cukrárskych ozdôb – ozdôb z glazúry, ktoré sú určené pre ozdobu tortov a zákuskov – a tiež s vlastným priameho predaja do maloobchodu. Roku 2006 bolo zakúpené strojové zariadenie a firma začala s výrobou modelovacej a mandľovej hmoty a následne výrobkov z týchto materiálov. V súčasnosti tak firma RICHARD FAGOŠ vyrába a distribuuje farebný kokos, ozdoby z glazúry, ozdoby z modelovacej a mandľovej hmoty (ruže, kvety, ovocie, figúrky) a balí a distribuuje zdobenie z Talianska.


Počet produktov: 149

Cukrové květy bílé s růžovým stredem na platíčku 30 ks

Cukrové květy bílé s růžovým stredem. Balenie 30 ks

2,30 €

Na sklade > 10 ks

Strúhaný kokos zelený 50 g


1,70 €
3.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrová dekorace berušky 15 ks

Cukrové dekorácie lienky. V balení 15 ks.

3,00 €

Na sklade > 10 ks

Cukrové květy biele so červenkastým stredom na platničke 30 ks

Cukrové květy bílé s červeným stredom. Balenie 30 ks

2,30 €

Na sklade > 10 ks

Cukrové květy ružové na platničke 30 ks

Cukrové kvety ružové. Balenie 30 ks.

2,30 €

Na sklade > 5 ks

Figúrka na tortu sumec 5x2cm z kokosovej hmoty

Figúrka na tortu sumec. Vyrobená z kokosovej hmoty. Rozmery 5x2 cm.

2,10 €

Na sklade > 5 ks

Cukrová dekorácia srdiečka 30 ks

Cukrové ozdoby srdiečka. V balení 30 ks.

3,00 €

Na sklade > 10 ks

Mašličky ružové 6 ks


2,90 €

Na sklade > 10 ks

Cukrová dekorácia v tvare srdca s ružovou kvetinkou, 20 ks

Cukrové dekorácie – srdiečka so zdobením drobnej kvetinky. Balenie obsahuje 20 ks.

2,80 €

Na sklade > 10 ks

Cukrové květy modré s ružovým stredom na platničke 30 ks

Cukrové květy modré s ružovým stredom. Balenie 30 ks.

2,30 €

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Cukrové květy ružové na platničke 30 ks

Cukrové květy ružové na platničke 30 ks

Cukrové kvety ružové. Balenie 30 ks.

2,50 €

Na sklade > 10 ks

Cukrové květy dvojfarebné červené na platíčku 30ks

Cukrové květy dvojfarebné červeno-ružové. Balenie 30 ks.

2,30 €

Na sklade > 10 ks

Figúrka na tortu „Krtko“ 3D, 60 g, z kokosovej hmoty, rozmery 3 × 6 cm

Figúrka na tortu Krtko 3D, 60 g. Vyrobená z kokosovej cukrárskej hmoty.

4,30 €
7.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové kvety slnečnice na platničke 30 ks

Cukrové kvety slnečnice. Balenie 30 ks

2,80 €

Na sklade > 5 ks

Cukrová dekorácia Mimoni, 10 ks

Farebné cukrové zdobenie s motívom Mminiónov rýchlo premení tortu, cupcake alebo iný dezert na ves

3,00 €

Na sklade > 10 ks

Cukrové květy bílé na platíčku 24 ks

Cukrové květy bílé. Balenie 30 ks.

2,40 €

Na sklade > 5 ks

Figúrka na tortu delfín 12 cm z kokosovej hmoty

Figúrka na tortu delfín, veľkosť 12 cm. Vyrobená z kokosovej hmoty.

2,80 €

Na sklade > 5 ks

Figúrka na tortu mačka biela 5 cm z kokosovej hmoty

Figúrka na tortu mačka biela, veľkosť 5 cm. Vyrobená z kokosovej hmoty.

3,00 €

Na sklade 4 ks

Figúrka na tortu Minecraft Steve 6 cm z kokosovej hmoty

Figúrka na tortu Minecraft Steve, 30 g. Vyrobená z kokosovej hmoty.

3,00 €
10 € / 100g

Na sklade 4 ks

Cukrové květy bílé svatební na platíčku 30ks

Cukrové květy bílé svatebné. Balenie 30 ks.

2,50 €

Na sklade > 5 ks

Figúrka na tortu žaba 5x4 cm z kokosovej hmoty

Figúrka na tortu žaba. Vyrobená z kokosovej hmoty. Rozmery 5 x 4 cm.

3,00 €

Na sklade > 5 ks

Figúrka na tortu lienka, 30 g, z kokosovej hmoty, 4 × 3 cm

Figúrka na tortu – lienka, 30 g. Vyrobená z kokosovej hmoty.

2,70 €
9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové květy červené se žltým stredom na platíčku 30 ks

Cukrové kvety červené. Balenie 30 ks.

2,80 €

Na sklade posledné 2 kusy

Figúrka na tortu jednorožec 3D 60 g z kokosovej hmoty 7,5×4,5 cm

Figúrka na tortu jednorožec 3D, 60 g. Vyrobená z kokosovej hmoty.

4,00 €
6.7 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Cukrové květy žlté so červeným stredom na platničke 30 ks

Cukrové kvety žlté. Balenie 30 ks.

2,90 €

Na sklade 5 ks

Figúrka na tortu mačka čierna 5 cm z kokosovej hmoty

Figúrka na tortu mačka čierna, veľkosť 5 cm. Vyrobená z kokosovej hmoty.

2,90 €

Na sklade 5 ks

Figúrka na tortu dinosaurus zelený 30 g z kokosovej hmoty

Figúrka na tortu dinosaurus zelený, 30 g. Vyrobený z kokosovej hmoty.

2,70 €
9 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Figúrka na tortu medvedík sivý s červeným srdiečkom 5 cm z kokosovej hmoty

Figúrka na tortu mediátor jahodový, velikosť 5 cm. Vyrobené zo kokosového masla.

2,80 €
9.3 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Figúrka na tortu Minecraft Alex 30 g z kokosovej hmoty

Figúrka na tortu Minecraft Alex, 30 g. Vyrobená z kokosovej hmoty.

2,70 €
9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Figúrka na tortu HELLO KITTY 5cm z kokosovej hmoty

Figúrka na tortu Hello Kitty, 5 cm. Vyrobená z kokosovej hmoty.

2,70 €

Na sklade > 5 ks

Strúhaný kokos žltý 50g


1,70 €
3.4 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Figúrka na tortu Kôň 3D, 60 g, z kokosovej hmoty, 4 × 6 cm

Figúrka na tortu kôň 3D, 60 g. Vyrobená z kokosovej hmoty.

4,30 €
7.2 € / 100g

Na sklade 5 ks

Figúrka na tortu – zajko v klobúku z kokosovej hmoty, 4 × 5,5 cm

Figúrka na tortu – zajac vyťahujúci klobúk. Vyrobená z kokosovej hmoty.

7,10 €

Na sklade > 5 ks

Cukrové květy modré s bielym stredom na platíčku 30 ks

Cukrové květy modré s bielym stredom. Balenie 30 ks.

2,40 €

Na sklade > 5 ks

Cukrové květy oranžové na platíčku 30 ks

Cukrové kvety oranžové. Balenie 30 ks.

2,40 €

Na sklade posledné 2 kusy

Cukrové květy modré na platíčku 24 ks

Cukrové květy modré. Balenie 24 ks.

2,40 €

Na sklade > 5 ks