Loading...

Extrakt – ružová voda, 60 ml

bezlepkové bezlepkové
kóšer kóšer
Extrakt ružovej vody. Objem 60 ml.
Na sklade posledné 3 kusy
U vás pozajtra 1.10.2026

10,80 €
18 € / 100ml
ks
Vernostný program Vernosť sa oplatí.
Získajte trvalú zľavu až 15 % na všetko.
Vernostný program
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po-Pia: 8:00-16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 181,00 recenzie)
89 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, tovar ako na obrázku.
★ ★ ★ ★ ★
Deana F.
Velky vyber, rychle dodanie
★ ★ ★ ★ ★
Janka B.
Na jednotku

Spoločnosť Nielsen‑Massey vyrába od roku 1907 prvotriedné prírodné extrakty a arómy. Po celé desaťročia, sprevádzaná bohatou vôňou vanilky, zdokonaľuje techniky, ktoré zachytávajú čistú esenciu každej príchute. Otvorte jednu z ich malých fliaš a objavte umenie esencie v rôznych podobách.

Objem

Balenie obsahuje: 60 ml

Zloženie produktu

etanol (90 %), prírodný ružový olej, voda.

Zástupca výrobcu v EÚ
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobná spoločnosť
Nielsen-Massey Vanillas, Inc.
1550 Shields Drive Waukegan, Illinois USA
ordersnl@nielsenmassey.com
www.nielsenmassey.com

Technické parametre

Kategória: Aroma Nielsen Massey
Aróma
Extrakty
Výrobca Nielsen Massey
EAN 025638899321
Kód produktu prw60uk

Recenzia

Vynikajúca, skvelá chuť a vôňa
Kvalitný silný koncentrát ružovej vody.
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Extrakt – mäta pieporná, 60 ml

Extrakt mäty piepornej. Obj. 60 ml.

10,40 €
17.3 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Extrakt – madagaskarská bourbon vanilka, 60 ml

Extrakt bourbonskej vanilky z Madagaskaru. Objem 60 ml.

23,50 €
39.2 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Extrakt – voda z pomarančových kvetov, 60 ml

Extrakt: voda z pomarančových kvetov. Objem: 60 ml.

11,70 €
19.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Extrakt – čokoláda, 60 ml

Čokoládový extrakt, 60 ml.

8,70 €
14.5 € / 100ml

Na sklade > 5 ks