Loading...

Aroma Nielsen Massey

Svetoznáma spoločnosť Nielsen-Massey je každoročne kontrolovaná Americkým inštitútom pekárstva, ktorý jej od roku 1990 každoročne udeľuje hodnotenie Superior. Všetky výrobky spoločnosti Nielsen-Massey sú kóšer, certifikované ako bezlepkové a od roku 1998 pôsobí ako ekologický výrobca. Spoločnosť Nielsen-Massey má viac ako 100 rokov skúseností na trhu s potravinami. V roku 1907 ju založil Richard Massey, ktorý neskôr spolupracoval s Chatfieldom Nielsenom. Majitelia spoločnosti strávili celý svoj život učením sa a skúmaním najlepších spôsobov výroby extraktov. Výťažky spoločnosti Nielsen-Massey sú dostupné v Severnej Amerike, Južnej Amerike, Európe, Ázii, Afrike, na Blízkom východe, v Austrálii a na Novom Zélande. Na našej webovej stránke si môžete zakúpiť príchute od tejto značky, ako sú vanilkový bourbon, ružová voda, čokoláda, voda z pomarančových kvetov atď. Ide o čisté prírodné výťažky, ktoré môžete pridávať do dezertov, koláčov a všetkých druhov jedál.

Filtrovať
Zoradiť
Vybranému filtra nezodpovedá žiadny produkt z celého sortimentu!

Zrušiť filtre

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.