Loading...

Aroma Nielsen Massey

Svetoznáma spoločnosť Nielsen-Massey je každoročne kontrolovaná Americkým inštitútom pekárstva, ktorý jej od roku 1990 každoročne udeľuje hodnotenie Superior. Všetky výrobky spoločnosti Nielsen-Massey sú kóšer, certifikované ako bezlepkové a od roku 1998 pôsobí ako ekologický výrobca. Spoločnosť Nielsen-Massey má viac ako 100 rokov skúseností na trhu s potravinami. V roku 1907 ju založil Richard Massey, ktorý neskôr spolupracoval s Chatfieldom Nielsenom. Majitelia spoločnosti strávili celý svoj život učením sa a skúmaním najlepších spôsobov výroby extraktov. Výťažky spoločnosti Nielsen-Massey sú dostupné v Severnej Amerike, Južnej Amerike, Európe, Ázii, Afrike, na Blízkom východe, v Austrálii a na Novom Zélande. Na našej webovej stránke si môžete zakúpiť príchute od tejto značky, ako sú vanilkový bourbon, ružová voda, čokoláda, voda z pomarančových kvetov atď. Ide o čisté prírodné výťažky, ktoré môžete pridávať do dezertov, koláčov a všetkých druhov jedál.

Filtrovať
Vybranému filtra nezodpovedá žiadny produkt z celého sortimentu!

Zrušiť filtre

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.