Extra tmavá cukrárska tuhá poleva Dr. Oetker je jedinečná svojím vysokým obsahom kakaa. Táto poleva de Luxe je ideálna na prípravu dezertov, tort, cukroviniek a mnohých ďalších sladkých pochúťok. Jej tuhosť a krémovitosť zabezpečí dokonalé pokrytie a výsledný dezert bude vyzerať a chutiť ako z cukrárne. Balenie obsahuje 70 g a stačí na vytvorenie dokonalého dezertu pre celú rodinu alebo na špeciálnu príležitosť.
Balenie obsahuje: 70 g
Rastlinné oleje (palmový, maslový) v rôznom pomere, cukor, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku (23 %), kakaová hmota (10 %), emulgátor (lecitíny)
| Alergény | mlieko, orechy, sója |
| Energetická hodnota kJ | 566 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 135,2 kcal |
| Tuk | 44 g |
| - z toho nasýtených | 27 g |
| Sacharidy | 32 g |
| - z toho cukry | 29 g |
| Bielkoviny | 7,8 g |
| Soľ | 0,39 g |
Nemecko
| Výrobca | Dr. Oetker |
| EAN | 8595072616348 |
| Kód produktu | DR-DO0048 |