Zmes zelených, bielych a ružových posýpok rôznych tvarov je skvelou ozdobou vášho lahodného dortu. Každý upečený výrobok vyzerá skvelo s týmito jedlými perlami. Stačí posypať hotový výrobok alebo naaranžovať požadované ozdoby a máte hotovo. Ideálne na zdobenie torte, cup cakov, pečiva. Využite tento elegantný mix pripravený na dekoráciu. Posýpky budú krásne vyzerať na tortičkách alebo inom pečive. Ideálne pre rôzne príležitosti, napr. oslavy narodenia dieťaťa, narodeniny, meniny, svadby, prijímanie, krstiny, rozlúčky so slobodou, sviatky. Ak zdobenie nasypte na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posýpky zvlhčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkém kréme dlhšiu dobu, môže sa z posýpku uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovanom dortu, môžete tento druh zdobenia k dortom lepiť polotuhou čokoládou alebo glazúrou na perníky. s posýpkami pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, celozrnná múka, ryžová múka, škrobový syrup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zhášťovadlá: E412, E415, E466, E414; lesťovacia látka kapol (šoľak, rastlinný olej), mastek, konzervant kyselina sorbová (E200 ), potravinárske farbivá: E133, E102, E122, E124, E174.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1657 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 395,9 kcal |
| Tuk | 3,2 g |
| - z toho nasýtených | 1,3 g |
| Sacharidy | 89,7 g |
| - z toho cukry | 66,4 g |
| Bielkoviny | 3,4 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,0001 g |
Ukrajina
| Farba | Farebná |
| Kategória: | Jar |
| Veľkonočné zdobenie | |
| Zdobenie na Veľkú noc | |
| Zdobenie cukrom Milujem koláče | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116715363 |
| Kód produktu | ilc1062 |