Cukrová posypka vo forme žltých zajíčkov je perfektnou dekoráciou pre zdobenie všetkých druhov tort, medových koláčov, báboviek, muffinov a veľkonočných múčnikov. Posyp vyzerá veľmi pekne a chutí skvele. Krásne farby a rafinovaný tvar posýpok dodajú vášmu pečivu jedinečný vzhľad. Všestrannosť posýpok znamená, že ich môžete použiť pre rôzne príležitosti. Dodejte svojmu pečeniu jedinečný nádych s našimi jedlými cukrovými motýlikmi v krásnych pastelových farbách. Ak zdobenie nasypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posypek zvlhčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkom kréme dlhšie dobu, môže sa z posypky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovej torte, môžete tento druh zdobenia na torty lepíť polotuhou čokoládou alebo glazúrou na perníčky. s posýpkami pracujte najlepšie nad miskou alebo plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, pšeničná múka, kukuričný sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahušťovadlá: E412, E415, E466, E414; lešticí látka kapol (šeľak, rastlinný olej), mastenec, potravinárske farbivo: E102.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1537 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 367,3 kcal |
| Tuk | 3,4 g |
| - z toho nasýtených | 0,19 g |
| Sacharidy | 84,6 g |
| - z toho cukry | 59 g |
| Bielkoviny | 3,6 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | žltá |
| Kategória: | Cukrové zdobenie s motívmi |
| Veľká noc | |
| Zdobenie na Veľkú noc | |
| Jar | |
| Veľkonočné zdobenie | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116716261 |
| Kód produktu | ilc1212 |