posyp má podobu farebných kačičiek, perličiek a ďalších tvarov. Ide o sladký posyp z rady jedinečných produktov od ILOVECAKES. Nemení chuť zdobených výrobkov, je vyrobený z prírodných farbív a má chuť cukrovej hnetky. Ide o veľmi univerzálne zdobenie, ideálne na dekorovanie cupcakov, sušienok, medovníčkov, muffins, tort, zákuskov, pečiva, dortov, pralín, lanýžov, čokolády, zmrzliny a mnohých ďalších sladkých výrobkov, najmä tých s krémami a polevou. Vhodný pre každú príležitosť: svadba, karneval, narodeniny, Deň matiek a mnoho ďalších. Balené v praktickej skrutkovacej dóze. Ak posyp zdobíte na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posyp zmäkčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkém kréme dlhšie dobu, môže sa z posypu uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovom dezerte, môžete tento druh zdobenia na torty lepíť polotuhou čokoládou, alebo glazúrou na perníčky. s posýpkou pracujte najlepšie nad misou, či plechom so sklonom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, vysoko kvalitná pšeničná múka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, ztužovadlá: E412, E415, E466, E414; lesk látka kapol (šelak, rastlinný olej), mastenec, potravinárske farbivá: E133, E132 , E102, E174, E110, E172
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1657 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 395,9 kcal |
| Tuk | 3,2 g |
| - z toho nasýtených | 1,3 g |
| Sacharidy | 89,7 g |
| - z toho cukry | 66,4 g |
| Bielkoviny | 3, 4 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | mix |
| Kategória: | Zmes na zdobenie cukrom |
| Cukrové zdobenie s motívmi | |
| Veľká noc | |
| Zdobenie na Veľkú noc | |
| Jar | |
| Veľkonočné zdobenie | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116716575 |
| Kód produktu | ilc1245 |