Cukrová posypka vo forme žltých kačičiek je perfektnou dekoráciou pre zdobenie všetkých druhov tort, perníkov, báboviek, muffinov a veľkonočných pečív. Posyp vyzerá veľmi pekne a chutí skvelo. Krásne farby a rafinovaný tvar posýp dodajú vášmu pečivu jedinečný vzhľad. Všestrannosť posýp znamená, že ju môžete použiť na rôzne príležitosti. Dodajte svojmu pečeniu jedinečný nádych s našimi jedlými cukrovými motýlikmi v krásnych pastelových farbách. Ak zdobenie posypete na vláčne krém, vlhkosť z neho môže posýpky zmäkčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkém kréme dlhšiu dobu, môže sa z posýpky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovej torte, môžete tento druh zdobenia na torty lepiť polotuhou čokoládou, alebo glazúru na perníčky. s posýpkami pracujte najlepšie nad misou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, pšeničná múka, kukuričný sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahušťovadlá: E412, E415, E466, E414; lešticí látka kapol (šeľak, rastlinný olej), mastenec, potravinárske farbivo: E102.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1537 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 367,3 kcal |
| Tuk | 3,4 g |
| - z toho nasýtených | 0,19 g |
| Sacharidy | 84,6 g |
| - z toho cukry | 59 g |
| Bielkoviny | 0,6 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | žltá |
| Kategória: | Cukrové zdobenie s motívmi |
| Zdobenie na Veľkú noc | |
| Jar | |
| Veľkonočné zdobenie | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116716278 |
| Kód produktu | ilc1214 |