Cukrová dekorácia v tvare motýľov pôsobí na koláčoch, pohárikoch či iných cukrárenských výrobkoch nežne. Môžete ich pár rozmiestniť napríklad po stole. V balení 12 ks.
Cukor, zahusťovadlo E 414, strúhaná mliečna bielkovina, okysľujúci prostriedok E 330, koncentrát Carthamus, farbivá: E 100, E 120, E 132, E 160a
| Energetická hodnota kJ | 1681 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 401,7 kcal |
| Tuk | 0,5 g |
| - z toho nasýtených | 0,2 g |
| Sacharidy | 98 g |
| - z toho cukry | 96 g |
| Bielkoviny | 1 g |
| Soľ | 0,01 g |
Nemecko
| Farba | oranžová / fialová / žltá |
| Výrobca | Gunthart |
| EAN | 4049583116308 |
| Kód produktu | 1630 |