Loading...

Gunthart

gunthart-logo.jpg

GÜNTHART je jednou z popredných svetových spoločností dodávajúcych sladké dekorácie na torty a dezerty pre amatérov aj profesionálnych cukrárov. Spoločnosť GÜNTHART má skúsenosti viac ako 70 rokov v odbore tortových dekorácií a darčekových predmetov. Vďaka nadšeniu pre nové nápady z nej robí najlepšieho partnera pre vaše tortové dekorácie a darčeky.

História

V roku 1946 otvoril Ernst Günthart svoj prvý obchod v garáži v Niederhasli vo Švajčiarsku. Postupom času získavala jeho firma radu prestížnych ocenení na medzinárodných súťažiach a festivaloch. V roku 2010 vyrástla nová budova firmy na okraji Hohentengen. Táto budova má teraz prevádzkovú plochu 35 000 štvorcových metrov, dvojposchodovú kancelársku budovu, nový sklad, dispečérsku budovu, početné pumpy a trojposchodovú výrobnú budovu. Po celom svete zamestnáva spoločnosť takmer 1500 ľudí. Jej pobočky nájdete okrem iného v Rusku, Taliansku, Belgicku, Holandsku, Francúzsku či v Rakúsku.

Sortiment

Použitím vysoko kvalitných surovín s použitím sofistikovaných výrobných procesov ponúka vysoko kvalitné výrobky pre každú príležitosť a sezónu do pekární, cukrární a ďalších prevádzok aj koncovým spotrebiteľom. Výsledkom sú nádherné tortové dekorácie pre všetky udalosti ako sú svadby a narodeniny, výročie, svätý Valentín a mnoho ďalších. Jemné čokoládové dekorácie, ručne vyrábané cukrovinkové figúrky, krásne marcipánové ruže a brilantné dorty so svadobnými pármi sa postarajú o to, aby vaše veselie zostalo nezabudnuteľné.

Kromě toho sa firma Günthart stala popredným výrobcom darčekov s cukrovinkami. S kreatívnymi návrhmi, výrobou atraktívnych materiálov a kombináciou s jemnými čokoládami sú tieto darčeky veľmi obľúbené. Darčekové krabičky, bonbóny, čokoládové kytice sú len malou časťou našej ponuky darčekov. Ďalší prehľad nášho darčekového sortimentu pre rôzne príležitosti a slávnostné nápady pre rôzne akcie je pre vás k dispozícii v našom e-shope.


Počet produktov: 58
Vyrobené v Nemecku
Bestseller
Cukrové zdobenie včielky, 15 ks

Cukrové zdobenie včielky, 15 ks

Cukrové dekorácie včielky Günthart 15 ks sú roztomilé jedlé ozdoby z cukru, ktoré rýchlo premenia

4,70 €

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Motýliky z jedlého papiera, 12 ks

Motýliky z jedlého papiera, 12 ks

Farebné motýliky z jedlého papiera dodajú tortám a dezertom jemný a elegantný vzhľad.

4,20 €
84 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Bestseller
Cukrová dekorácia futbal, 48 ks

Cukrová dekorácia futbal, 48 ks

Cukrová dekorácia v tvare futbalovej lopty. Balenie obsahuje 48 ks.

4,00 €

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Cukrové dekorácie dinosaurov, 6 ks

Cukrové dekorácie dinosaurov, 6 ks

Cukrové dekorácie dinosaurov. V balení 6 ks.

4,50 €
22.5 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Vyrobené v Nemecku
Jedlé 24-karátové zlato, 4 kusy, 38 × 38 mm

Jedlé 24-karátové zlato, 4 kusy, 38 × 38 mm

Jedlé 24-karátové zlato. V balení: 4 plátky.

11,40 €

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Cukrové zdobenie oči, 63 ks

Cukrové zdobenie oči, 63 ks

Cukrové dekorácie – oči. V balení 63 ks.

3,80 €

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Cukrová dekorácia futbalu

Cukrová dekorácia futbalu


4,40 €

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Makrónky z práškového cukru a marcipánu, 10 ks

Makrónky z práškového cukru a marcipánu, 10 ks

Makrónky z práškového cukru a marcipánu. Balenie 10 ks.

6,10 €
24.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Čokoládové srdiečka, 12 ks

Čokoládové srdiečka, 12 ks

Čokoládové srdiečka s obsahom kakaa krásne ozdobia torty a dezerty a dodajú im elegantný, romantic

4,20 €
11.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Bestseller
Cukrová dekorácia na tortu – mrkvičky, 12 ks

Cukrová dekorácia na tortu – mrkvičky, 12 ks

Zaujímavým doplnkom na tortu sú tieto cukrové mrkvičky.

3,00 €

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Cukrová dekorácia Jednorožec a dúha, 8 ks

Cukrová dekorácia Jednorožec a dúha, 8 ks

Cukrový jednorožec a dúha v jednom balení.

4,40 €

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Marcipánová dekorácia lienka, 15 ks

Marcipánová dekorácia lienka, 15 ks

Veselé cukrové lienky a marcipánové štvorlístky dodajú vašim dezertom štipku šťastia a originálny vzh

4,40 €
36.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Marcipánová žabka s korunkou, 3,5 × 4,5 cm

Marcipánová žabka s korunkou, 3,5 × 4,5 cm

Marcipánová dekorácia na tortu – žabka.

3,90 €

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Vegánske marcipánové mrkvičky, 12 ks

Vegánske marcipánové mrkvičky, 12 ks

Vegánske marcipánové mrkvičky. Balenie obsahuje 12 ks.

4,40 €

Na sklade > 5 ks
Vyrobené v Nemecku
Čokoládové dekorácie smajlíky, 15 ks

Čokoládové dekorácie smajlíky, 15 ks

Čokoládové dekorácie – smajlíky. Balenie obsahuje 15 ks.

4,60 €
46 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Vyrobené v Nemecku
Prachová farba zlatá, 7 g

Prachová farba zlatá, 7 g

Prachová farba – zlatá. Balenie 7 g.

7,90 €
112.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Čokoládové dekorácie motýľ, 12 ks

Čokoládové dekorácie motýľ, 12 ks

Čokoládové dekoračné motýle, 12 ks v balení.

3,80 €

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Čokoládové písmená a čísla, 80 ks

Čokoládové písmená a čísla, 80 ks

Čokoládové písmená a číslice z kakaovej polevy dodajú vašim dezertom originálny a hravý vzhľad.

4,20 €
11.5 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Vyrobené v Nemecku
Oči na cupcakes, 40 ks, rôzne farby

Oči na cupcakes, 40 ks, rôzne farby

Balenie cukrových očí na zdobenie cupcakeov. 40 ks v balení.

3,90 €

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Zvieratko z marcipánu malé 38x37x43mm 1ks

Zvieratko z marcipánu malé 38x37x43mm 1ks


4,10 €
15.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Kvety a listy z bielej čokolády, 24 ks

Kvety a listy z bielej čokolády, 24 ks

Anotácia: Elegantné čokoládové kvety a lístky z bielej čokolády dodajú každému dezertu luxusný vzhľad

4,20 €
46.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Marcipánová sova 37x30x40 mm

Marcipánová sova 37x30x40 mm


3,60 €

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Cukrová dekorácia morské svetlo 8 ks

Cukrová dekorácia morské svetlo 8 ks

Cukrové dekorácie s motívom morského sveta. 8 ks v balení.

4,40 €

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Čokoládové dekorácie – srdiečka, 15 ks

Čokoládové dekorácie – srdiečka, 15 ks

Čokoládové dekorácie — srdiečka. Balenie obsahuje 15 ks.

4,10 €
29.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Bestseller
Oči na cupcaky, 24 ks

Oči na cupcaky, 24 ks

Balenie cukrových očí na zdobenie cupcakeov. 24 ks v balení.

3,80 €

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Farebné cukrové srdiečka, 13 g

Farebné cukrové srdiečka, 13 g


3,10 €
23.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Čokoládové dekorácie „Futbal“, 8 ks

Čokoládové dekorácie „Futbal“, 8 ks

Čokoládové dekorácie – futbal. V balení: 8 ks.

4,50 €
25 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Vyrobené v Nemecku
Čokoládové lentilky 127 g

Čokoládové lentilky 127 g


4,80 €
3.8 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Vyrobené v Nemecku
Čokoládové dekorácie lienka, 15 ks

Čokoládové dekorácie lienka, 15 ks

Čokoládové dekorácie – lienka a štvorlístok. Balenie: 15 ks.

4,00 €
28.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Čokoládové dekorácie jednorožec, 8 ks

Čokoládové dekorácie jednorožec, 8 ks

Čokoládové dekorácie jednorožca. V balení: 8 ks.

4,20 €
23.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Vyrobené v Nemecku
Cukrové zdobenie – smajlíky, 15 ks

Cukrové zdobenie – smajlíky, 15 ks

Cukrové zdobenie – smajlíky. V balení 15 ks.

4,30 €
20.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Cukrová dekorácia na tortu Aloha – plameniak, 8 ks v balení

Cukrová dekorácia na tortu Aloha – plameniak, 8 ks v balení

Dekoratívna cukrárska súprava obsahuje cukrové figurky v tvare plameniakov.

4,20 €

Na sklade > 5 ks
Vyrobené v Nemecku
Cukrové zdobenie na tortu, 15 ks, srdiečka

Cukrové zdobenie na tortu, 15 ks, srdiečka

Cukrové dekorácie – srdiečka. Balenie obsahuje 15 ks.

4,00 €
1.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Bestseller
Cukrové posypanie 75 g farebné tyčinky

Cukrové posypanie 75 g farebné tyčinky

Cukrové posypanie vo forme malých farebných tyčiniek zvládnu aplikovať na torty a dezerty aj deti. 10

2,60 €
3.5 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus
Vyrobené v Nemecku
Marcipánová figurka mačka, 42 g, 3 × 5 cm

Marcipánová figurka mačka, 42 g, 3 × 5 cm

Marcipánová figurka mačka, 42 g

4,10 €
9.8 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy
Vyrobené v Nemecku
Vykrajovátko s piestom listu

Vykrajovátko s piestom listu


5,10 €

Na sklade > 10 ks