Plne jedlá ručne vyrobená dekorácia z gumovej pasty. Sada obsahuje: havajský kvet, tropický list, ananás, melón, papagája a plameniaka. Tieto ozdoby sú vopred narezané, takže nie je potrebné žiadne krájanie. Veľkosť: približne 5 cm v priemere.
Balenie obsahuje: 10 g
Cukor, voda, zahusťovadlo: E466, glukózový sirup, zvlhčovadlo: E422, leštiaca látka: E422, aróma, farbivo: E122, E124, E129, E172, E133, E104. E122, E124, E129, E104: môžu nepriaznivo ovplyvniť činnosť a pozornosť detí.
| Alergény | arašidy, orechy |
| Energetická hodnota kJ | 1700 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 406,2 kcal |
| Tuk | 2,4 g |
| - z toho nasýtených | 2,2 g |
| Sacharidy | 94,0 g |
| - z toho cukry | 85,0 g |
| Bielkoviny | 0,5 g |
| Soľ | 0,6 g |
Spojené kráľovstvo
| Výrobca | PME |
| EAN | 5060543484700 |
| Kód produktu | EDP05 |