Loading...

Čokoládové ozdoby a dekorácie

Čokoládové guľky, motýle, šupinky, chrumkavé perličky v čokoláde, kávové zrnká a veľa ďalších variantov ponúka kategória čokoládové ozdoby.

Efektívne zdobenie z čokolády

Čokoládové ozdoby sú vhodné na torty, poháre, zákusky alebo rolády. Stačí nasypať primerané množstvo. S jeho pomocou ozdobíte aj skvelé vianočné cukrovinky, donuty, cupcakes a ďalšie dobroty. Základ ozdôb tvorí čokoláda, ktorá môže byť rôzne ofarbená, aby čokoládový motýľ či kvetina vyzerali skutočne. Na poháre a okraje tort sa vám budú hodiť čokoládové hoblinky, ktoré sú ako ozdoba veľmi obľúbené. U nás nájdete všetky možné formy čokolády od značiek Master Martini, Kovandovi, Callebaut, Florensuc a celý rad ďalších. Všetko je vyrobené v prvotriednej kvalite. Všetky ozdoby máme skladom. Čokoládové ozdoby sú vhodné pre domácnosti aj profesionálne cukrárne, kaviarne a ďalšie gastro prevádzky, kde chcete servírovať dezerty s efektným a pekným zdobením.


Počet produktov: 113
Bestseller
Čokoládové hobliny TRIO (80 g) 5506

Čokoládové hobliny TRIO (80 g) 5506

Čokoládové hobliny Trio z edície Besky. Balenie 80 g.

3,70 €
4.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Čokoládová dekorácia Feathers, tmavé perie 5,4 cm (20 ks)

Čokoládová dekorácia Feathers — tmavé pierka, 5,4 cm. Balenie 20 ks.

3,20 €

Na sklade 4 ks

Mliečna čokoládová posýpka Master Martini (250 g) 5247

Čokoládová dekorácia určená pre záverečné zdobenie tortov, zákuskov a cukrovin

3,50 €
1.4 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Čokoládové dvojfarebné rolky Penne (50 g)

Čokoládové dvojfarebné rolky Penne. Balenie 50 g.

3,20 €
6.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Čokoládové dekorácie Srdiečko ružové (20 ks)

Čokoládová dekorácia srdiečko, ružová. V balení 20 ks.

3,10 €

Na sklade > 10 ks

Čokoládové dvojfarebné rolky Thuja (50 g)

Čokoládové dvojfarebné rolky Thuja. Balenie 50 g.

3,20 €
6.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Eurocao Cereálny mačok v bielej, mliečnej a horkej čokoláde (60 g)

Eurocao cereálny máčik v bielej, mliečnej a horkej čokoláde. Balenie 60 g.

3,80 €
6.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Čokoládové hoblinky limetkové 80 g

Lahodné čokoládové hobliny s limetkovou príchuťou – dokonalá dekorácia na váš múčnik.

3,90 €
4.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Čokoládové dvojfarebné rolky TWISTER MARBLE (70 g)

Čokoládové dvojfarebné rolky Twister Marble, balenie 70 g

4,50 €
6.4 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Čokoládové hoblinky jahodové (80 g) 1584

Lahodné jahodové čokoládové hobliny, ktoré zároveň ozvláštnia a dozdobia váš múčnik.

3,90 €
4.9 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Biele čokoládové vločky Master Martini (250 g) 1935

Čokoládová dekorácia určená na finálne zdobenie tort, zákuskov a cukroviniek.

2,80 €
1.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Čokoládové srdiečka, 12 ks

Čokoládové srdiečka, 12 ks

Čokoládové srdiečka s obsahom kakaa krásne ozdobia torty a dezerty a dodajú im elegantný, romantic

4,40 €
11.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Čokoládové hoblinky pomarančové (80 g) 5903

Lahodné pomarančovo-čokoládové hoblinky, ktoré skvele ozvláštnia váš zákusok.

4,20 €
5.3 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus
Vyrobené v Nemecku
Čokoládové písmená a čísla, 80 ks

Čokoládové písmená a čísla, 80 ks

Čokoládové písmená a číslice z kakaovej polevy dodajú vašim dezertom originálny a hravý vzhľad.

4,80 €
13.2 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Eurocao čokoládové mini lentilky (80 g)

Zloženie: cukor, sušené plnotučné mlieko, kakaové maslo, kakaová hmota, rastlinný olej (shea)

3,60 €
4.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Čokoládové dekorácie Frizz špirály tmavé (70 g)

Čokoládové dekorácie Frizz v tvare špirál. Balenie 70 g.

4,60 €
6.6 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Vyrobené v Nemecku
Bestseller
Ozdoba kávových zŕn, 75 g

Ozdoba kávových zŕn, 75 g

Ozdobné kávové zrná. Balenie 75 g.

3,60 €
4.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Čokoládové hoblinky DUO (80 g) 4392

Lahodné čokoládové hobliny tmavé a bílé, ktoré sú zároveň dekoráciou na váš moučník.

3,90 €
4.9 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Cereálne guličky v čokoláde RUBY (100 g) Besky edícia

Najovocnejšie čokoládové perly.

6,80 €
6.8 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy
Vyrobené v Nemecku
Čokoládové dekorácie smajlíky, 15 ks

Čokoládové dekorácie smajlíky, 15 ks

Čokoládové dekorácie – smajlíky. Balenie obsahuje 15 ks.

4,60 €
46 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Čokoládové hobliny citrónové (80 g) 5433

Lahodné citrónové čokoládové hobliny, ktoré krásne ozvláštnia váš zákusok.

4,50 €
5.6 € / 100g

Na sklade 4 ks

Čokoládové guľky 7 ks biele

Sada bielych čokoládových guličiek. Balenie: 7 ks.

9,60 €
7.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Čokoládová dekorácia 38 g

Čokoládová dekorácia 38 g

Čokoládové zdobenie od RUF. Balenie 38 g.

3,60 €
9.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Tmavé čokoládové hobliny Master Martini (250 g) 1934

Čokoládová dekorácia určená na finálne zdobenie tort, zákusiek a cukríkov.

2,90 €
1.2 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Čokoládové guľky 7 ks — biele, čierne, zlaté

Sada čokoládových guľôčok v bielej, čiernej a zlatej farbe. Balenie obsahuje 7 ks.

12,90 €
9.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Čokoládové guličky 7 ks bielo-ružové

Čokoládové guličky 7 ks bielo-ružové

Sada bielych a ružových čokoládových guličiek. Balenie obsahuje 7 ks.

12,20 €
9 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Vyrobené v Nemecku
Čokoládové dekorácie motýľ, 12 ks

Čokoládové dekorácie motýľ, 12 ks

Čokoládové dekoračné motýle, 12 ks v balení.

3,80 €

Na sklade > 10 ks

Čokoládové hoblinky karamelové (80 g) 0481

Lahodné karamelové čokoládové hobliny, ktoré zároveň ozvláštnia a dozdobia váš zákusok.

3,90 €
4.9 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Bielé čokoládové hobliny mini (80 g) 1178

Lahodné čokoládové hobliny biele, ktoré sú zároveň i dekoráciou na náš moučník .

3,30 €
4.1 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Vyrobené v Nemecku
Čokoládové dekorácie lienka, 15 ks

Čokoládové dekorácie lienka, 15 ks

Čokoládové dekorácie – lienka a štvorlístok. Balenie: 15 ks.

4,00 €
28.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekorácie kávové zrná horká čokoláda 80g

Kávové zrná v horkej čokoláde na ozdobu cukrárenských výrobkov.

4,20 €
5.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Čokoládové guľôčky, 7 ks, perleťovo svetlomodré

Súprava čokoládových guličiek v perleťovo‑svetlomodrej farbe. Balenie obsahuje 7 ks.

16,20 €
12 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Čokoládové hobliny mliečne (80 g) — 1177

Lahodné čokoládové hobliny, ktoré skvele ozvláštnia váš múčnik.

3,40 €
4.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Čokoládové hobliny tmavé mini (80 g) 0480

Chutné čokoládové hobličky, ktoré sú zároveň dekoráciou na náš moučník .

3,60 €
4.5 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Eurocao Cereálne guľôčky v mliečnej čokoláde 5 mm (100 g) Besky edícia

Eurocao cereálne guľôčky v mliečnej čokoláde, priemer 5 mm. Balenie 100 g.

3,70 €
3.7 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.