Burbon pasta vanilka. Balenie 75 g.
Dorty, sušienky, zmrzlina, kúsky, koláče a smotana – prakticky všetky tieto lahodné výtvory vyžadujú nádhernú chuť bourbonovej vanilky. Bourbon vanilka ju však možno nazývať iba vtedy, ak sa rastlina vanilky pestuje na jednom z „bourbonských ostrovov“. : Komory, Madagaskar, Maurícius, Réunion (doteraz známý ako Île Bourbon) a Seychely. Od toho dostala vanilka Bourbon svoje meno. Vzhľadom k tomu, že aromatickú chuť nebudete mať doma vo vanilkových luskoch vždy po ruke, je naša vanilková pasta Bourbon ideálnou ingredienciou do vašej pečiacej skrine. Vďaka svojej hustejšej štruktúre sa naša vanilková pasta Bourbon oveľa ľahšie porcuje než celý vanilkový lusk, ktorý je treba rozrezať a oškrabať. Pasta na báze ružového sirupu pomáha zachovať jemnú vôňu a lahodnú chuť vanilkového lusku, aniž by stratila jeho arómu. Pastu je ľahko vmiešať do cesta, pudinku a krému. Jedna polievková lyžica pasty poskytuje chuťový ekvivalent celého vanilkového lusku. Vďaka znovu uzatvárateľnej tube máte vanilku vždy po ruke – pripravenú na použitie a ľahko sa porcuje.
1 čajová lyžička na 250 g smotany
Balenie obsahuje: 75 g
cukrový sirup, vanilkový extrakt 20%, vanilkové semienka 1%, xantán
| Energetická hodnota kJ | 1212 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 289,6 kcal |
| Tuk | 0,5 g |
| - z toho nasýtených | 0,1 g |
| Sacharidy | 75 g |
| - z toho cukry | 44 g |
| Bielkoviny | 0,5 g |
| Soľ | 0 g |
Nemecko
| Kategória: | Vanilka a prípravky z nej |
| Vanilková pasta | |
| Výrobca | RUF |
| EAN | 4002809021749 |
| Kód produktu | 12174 |