Balenie obsahuje: 50 g
Agar-agar (E 406)
| Energetická hodnota kJ | 774 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 185 kcal |
| Tuk | 0,3 g |
| - z toho nasýtených | 0 g |
| Sacharidy | 3 g |
| - z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0,4 g |
| Kategória: | Agar |
| Agar, želatína a pektín | |
| Výrobca | Cake Masters |
| EAN | 4250712313608 |
| Kód produktu | 11360 |