Loading...
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 184,00 recenzie)
91 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Rýchle dodanie, precízne zabalený tovar, informovanie o stave objednávky
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchlosť
★ ★ ★ ★ ★
Včera skoro po týždni som prevzala balík,tovar zabezpečený v bublinkovej fólii, spokojná

Zmes na prípravu krému je určená na plnenie vianočných cukroviniek, rolád aj tort k narodeninám. Vyberte si z niekoľkých príchutí alebo z varianty bez arómy. Vhodná na naplnenie šatočiek, muffinov a minidezertov. Neobsahuje lepok.

Zloženie produktu

Cukor, glukózový sirup, plne hydrogenovaný rastlinný olej (palmový olej), modifikovaný škrob, emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselín, octové estery mono- a diglyceridov mastných kyselín), mliečna bielkovina, stabilizátory (fosforečnan draselný, xantánová guma), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), aróma a farbivo (košenila).

Alergény mlieko

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1996 kJ
Energetická hodnota kcal 477 kcal
Tuk 17 g
    - z toho nasýtených 16 g
Sacharidy 80 g
    - z toho cukry 57 g
Bielkoviny 1 g
Vláknina 0 g
Soľ 0,11 g

Krajina pôvodu

Španielsko

Výrobná spoločnosť
KELMY, S.A.
Carretera Tibi Km 1.500 Apartado 83 03100 - Jijona (Alicante) España
kelmy@kelmy.com
www.kelmy.com

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Zmes na krém 300 g s príchuťou

Zmes na krém v rôznych príchutiach na zdobenie tort, rolád a ďalších múčnikov.

od 4,10 €
1.4 € / 100g

Na sklade

Dr. Oetker Krémová náplň čokoládová (80 g) expirace 11/2026

Příprava krémových náplní Dr.Oetker je velmi jednoduchá, rychlá a zaručí Vám perfektní konzistenci

2,00 €
2.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dr. Oetker Jahodová smotanová náplň (50 g) DO0054 dortík

Lahodná a ľahká smotanová náplň s jahodovými kúskami plná ovocnej chuti.

1,80 €
3.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Malinová plnka 50 g – Dr. Oetker

Je ideálny na prípravu sviežych tort, cupcakeov a malých zákuskov, ako aj na palacinky či lievance.

1,30 €
2.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks