Loading...

Vanissa

vanissa.png

Vanissa je francúzska značka, ktorá spája lásku k prírodným surovinám, poctivému remeslu a výnimočnej kvalite. Vznikla s jednoduchým cieľom – priniesť na trh prvotriedne korenie a ingrediencie, ktoré pozdvihnú každé varenie i pečenie na novú úroveň. Ich srdcom je prémiová vanilka z rôznych kútov sveta, doplnená o výberové korenie a elegantnú radu jedlých kvetov.

Produkty Vanissa vynikajú intenzívnou chuťou, krásnym aromatom a starostlivo zvoleným pôvodom. Každá fľaša alebo balenie ukrýva čistú prírodu, šetrné spracovanie a maximálny dôraz na detail. Značka dbá aj na udržateľnosť – používa ekologické obaly a podporuje férových pestovateľov.

Vanissa je ideálnou voľbou pre milovníkov kvalitných surovín, náročné cukrárky aj domáci nadšencov, ktorí chcú pracovať s ingredienciami, ktoré majú štýl, charakter a dušu.


Filtrovať produkty
Počet produktov: 7
Akcia
- 40%
Trepový cukor s pravou vanilkou, 100 g

Trepový cukor s pravou vanilkou, 100 g

Trstinový cukor s pravou vanilou. Balenie 100 g.
7,80 €
4,70 €
4.7 € / 100g

Na sklade 5 ks
Akcia
Akcie
- 26%
Vanilková soľ 100 g

Vanilková soľ 100 g

Vanilková soľ. Balenie 100 g.
7,80 €
5,80 €
5.8 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy
Akcia
- 9%
Trepaná cukrová zmes s vanilkovým bôbom tonka 500 g

Trepaná cukrová zmes s vanilkovým bôbom tonka 500 g

Trstinový cukor s fazuľami tonka. Balenie 500 g.
16,40 €
15,00 €
3 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus
Akcia
Akcie
- 49%
Vanilková soľ 500 g

Vanilková soľ 500 g

Vanilková soľ. Balenie 500 g.
26,10 €
13,20 €
2.6 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus
Akcia
- 37%
Cukor s yuzu 100 g

Cukor s yuzu 100 g

Trstinový cukor s yuzu. Balenie 100 g.
7,80 €
4,90 €
4.9 € / 100g

Na sklade 5 ks
Akcia
- 33%
Doprava zadarmo
100% prášok z vanilkových strukov Madagaskar, 250 g

100% prášok z vanilkových strukov Madagaskar, 250 g

100% prášok z vanilkových strukov Madagaskar. Balenie 250 g.
122,40 €
82,10 €
32.8 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus
Akcie
Exkluzívny vanilkový kaviár, 12 g

Exkluzívny vanilkový kaviár, 12 g

Exkluzívny vanilkový kaviár Vanissa. Balenie 12 g.

21,90 €
182.5 € / 100g

Nie je na sklade