Loading...

Súprava prachových farieb

Práškové potravinárske farbivá sú skvelým prostriedkom na spestrenie vzhľadu pripravovaných jedál, a to ako tých najjednoduchších, tak aj tých najzložitejších. V tejto situácii vás obmedzuje len vaša kreativita, pretože náš sortiment je mimoriadne široký. Vďaka práškovým potravinárskym farbivám bude vaše pečenie zaujímavejšie. Práškové potravinárske farbivá sú jedlé a úplne bezpečné - navyše nemenia chuť ani štruktúru potravín. Vďaka tomu bude zaujímavejšie nielen vaše pečenie, ale aj ďalšie kulinárske experimenty. Je to skvelé riešenie najmä pre vyberavých jedákov! Práškové farby môžete používať suché alebo zmiešané s trochou alkoholu pre intenzívnejšie farby. Keďže našou prioritou je spokojnosť zákazníkov, dbáme na to, aby dostali výrobky najvyššej kvality. Preto ponúkame práškové potravinárske farby od spoločností ako "Food Colors" alebo "Squires Kitchen". Stavte s nami na osvedčené riešenia!

Filtrovať
Zoradiť

Súprava naturálnych prachových farieb – 8 ks


TESTOVANÉ
Súprava naturálnych prachových farieb – 8 ks
Prírodné práškové farby v súprave ôsmich odtieňov.
15,20 EUR
Na sklade > 5 ks

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.