Loading...

Silikónová forma na lievance

Upiecť si lievance môžete jednoducho pomocou silikónovej formy na lievance, ktorá sa položí rovno do panvice. Výsledný tvar lievancov môže byť lístok, srdce alebo klasické koliesko.

Základ je kvalitná forma

Obľúbený model je silikónová forma na sedem lievancov, ktorá má tvar koliesok. Usmažíte v nej nielen lievance, ale tiež chutné volské oká. Forma je vytvorená z kvalitného silikónu, ktorý je odolný voči vysokým teplotám, preto sa nemusíte báť ju umiestniť do horúcej panvice. Nijako jej to neuškodí. Silikónová forma je užitočná pomôcka nielen na prípravu lievancov, ale zvládnete s ňou aj ďalšie obľúbené jedlá. Vyberte si formu okrúhlu alebo v tvare štvorčekov, štvorlístka, a pod. Lievance potom ozdobíte podľa svojho vkusu a chuti. Silikónovú formu môžete umyť ručne aj v umývačke riadu, zbavíte sa tak mnohých starostí. V prípade potreby ju môžete vložiť aj do chladničky alebo mrazničky, ak pripravujete nejaký nepečený dezert či zaujímavo tvarovanú zmrzlinu.

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.

Nastavenie cookie