Loading...

Prašná matná farba – tehlovočervená, 2 g

Matná tehlovočervená farba ideálna na rýchle a presné tieňovanie, dokresľovanie detailov aj maľovanie ornamentov na tortu. Dodá vašim výtvorom originálny vzhľad, ktorý poteší blízkych. Obsah balenia: 2 g. Zloženie: farbivá E124 (ponceau 4R), E133 (brilantn
PREDAJ UKONČENÝ
Vernostný program Vernosť sa oplatí.
Získajte trvalú zľavu až 15 % na všetko.
Vernostný program
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po-Pia: 8:00-16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 526,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Rýchle dodanie, precízne zabalený tovar, informovanie o stave objednávky
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchlosť
★ ★ ★ ★ ★
Včera skoro po týždni som prevzala balík,tovar zabezpečený v bublinkovej fólii, spokojná

Matná tehlovočervená farba určená na rýchle a presné tieňovanie, dokresľovanie detailov a maľovanie tvarov na tortu. S ňou bude každá torta originálny kúsok, ktorým potešíte svojich blízkych. Obsah balenia: 2 g.

 

 

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 2 g

Zloženie produktu

Farbivá E124 (Ponceau 4R), E133 (brilantná modrá FCF)

Krajina pôvodu

Spojené kráľovstvo

Ďalšie informácie

Farba Červená
Výrobná spoločnosť
PME Cake ES S.L.
Calle Juan Negrin 57 Elche Parque Empresarial 03203 Elche (Alicante), España
customerservice@pmecake.es
www.pmecake.com

Technické parametre

Výrobca PME
EAN 5060281181138
Kód produktu PC315

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Potravinárske práškové farbivo (5 g) Červeň jahodová 3220 dortis

Zloženie: nosič (E514), farbivá (E122, E102, E110). Obsah čistého farbiva: 9,0 ± 0,5 %. Návod: Rozpus

1,10 €
22 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potravinárske práškové farbivo (5 g) – malinová červeň 3221 dortis

Zloženie: nosič (E514), farbivo (E122). Obsah čistého farbiva: 4,8 ± 0,5 %. Návod: Časť obsahu vrecka

1,10 €
22 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Jedlá prášková farba Fractal - Burgundy (1,5 g) 6253 dortis

Jemne mletá potravinárska prášková farba vhodná na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľovan

5,50 €
366.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Rozpustné farbivo Cherry Wood 10g

Vodou rozpustné farbivo CHERRY WOOD dodá dezertom hlboký červeno-hnedý odtieň s nádychom teplého d

5,10 €
51 € / 100g

Na sklade > 10 ks