Loading...

Prášková farba Lava Red

Prašová farba Lava red od Edable Art pre jednoduché maľovanie jedlých dekorácií a motívov.
Na sklade posledný 1 kus
U vás 7.10.2026

5,00 €
27.8 € / 100g
ks
Vernostný program Vernosť sa oplatí.
Získajte trvalú zľavu až 15 % na všetko.
Vernostný program
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po-Pia: 8:00-16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 526,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Rýchle dodanie, precízne zabalený tovar, informovanie o stave objednávky
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchlosť
★ ★ ★ ★ ★
Včera skoro po týždni som prevzala balík,tovar zabezpečený v bublinkovej fólii, spokojná

Tento vynikajúci rad poskytuje práškové farby, ktoré sú vysoko kvalitné, majú luxusné farby na striekanie/maľovanie. Poskytujú skutočný farebný zážitok pri použití s akýmkoľvek vaším výtvorom. I bežným jedlým farbám môžete dať lesk. Zmiešajte tieto farby s liehom a namalujte či namaľujte pomocou štetcov. Môžete maľovať jednoduché aj zložité detaily, ornamenty atď.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 18 g

Zloženie produktu

E555, E172

Krajina pôvodu

Spojené kráľovstvo

Ďalšie informácie

Farba Červená
Zástupca výrobcu v EÚ
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobná spoločnosť
The Edable Art
4 King street Spennymoor
edableart@mail.com
www.edableartworldofcolour.co.uk/

Technické parametre

Kategória: Prachová farba červená
Červené potravinárske farbivo
Výrobca Edable Art
Kód produktu edabl02

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Potravinárske práškové farbivo (5 g) Červeň jahodová 3220 dortis

Zloženie: nosič (E514), farbivá (E122, E102, E110). Obsah čistého farbiva: 9,0 ± 0,5 %. Návod: Rozpus

1,10 €
22 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potravinárske práškové farbivo (5 g) – malinová červeň 3221 dortis

Zloženie: nosič (E514), farbivo (E122). Obsah čistého farbiva: 4,8 ± 0,5 %. Návod: Časť obsahu vrecka

1,10 €
22 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Jedlá prášková farba Fractal - Burgundy (1,5 g) 6253 dortis

Jemne mletá potravinárska prášková farba vhodná na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľovan

5,50 €
366.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Rozpustné farbivo Cherry Wood 10g

Vodou rozpustné farbivo CHERRY WOOD dodá dezertom hlboký červeno-hnedý odtieň s nádychom teplého d

5,10 €
51 € / 100g

Na sklade > 10 ks