Loading...

Prachové farby PME

Lacné, ale veľmi účinné potravinárske farbivo od PME v širokej škále farieb vám umožní vykúzliť sladkosti neobvyklého vzhľadu. Látky, ktoré ponúkame, sú úplne bezpečné, nemenia chuť, vôňu ani konzistenciu výrobku, takže sú ideálne na farbenie tort, krémov alebo plastických polev. Ponúkame práškové potravinárske farbivá vyrobené z vysokokvalitných surovín. Všetky nami ponúkané výrobky sa vyznačujú veľmi vysokou účinnosťou. Na 100 kg hmotnosti stačí 1 až 10 gramov v závislosti od odtieňa, ktorý chcete dosiahnuť. Na maľovanie štetcom stačí malé množstvo prášku, ktoré by sa malo rozotrieť s trochou vody. Farbivá sa odporúčajú profesionálom aj poloamatérom, ktorí chcú svojim deťom urobiť radosť atraktívnym vzhľadom torty alebo perníka.

Filtrovať
Zoradiť
Vybranému filtra nezodpovedá žiadny produkt z celého sortimentu!

Zrušiť filtre

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.