Loading...
Akcia
Vyrobené v Nemecku
Prachová farba metalická rubínová 7 g

Prachová farba metalická rubínová 7 g

Metalická rubínová prášková farba na jednoduché zdobenie modelovacej hmoty. Balenie 7 g.
PREDAJ UKONČENÝ
Vernostný program Vernosť sa oplatí.
Získajte trvalú zľavu až 15 % na všetko.
Vernostný program
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po-Pia: 8:00-16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 181,00 recenzie)
89 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, tovar ako na obrázku.
★ ★ ★ ★ ★
Deana F.
Velky vyber, rychle dodanie
★ ★ ★ ★ ★
Janka B.
Na jednotku

Prášková farba vhodná na čokoládu, náterové materiály a iné suroviny. Dodá vašim dekoráciám a koláčom krásnu farbu. Náš sortiment jedlých práškových farieb možno použiť na širokú škálu povrchov. Väčšina ľudí ich používa na fondán na torty a koláčiky, ale môžete ich použiť aj na fondán, fondánovú hmotu, cukrové ozdoby alebo cukrové výtvory a čokoľvek iné, čo vás napadne. Táto prášková farba sa dodáva v širokej škále farieb a štýlov. Zloženie: farby: oxidy a hydroxidy železa E 172, cukor.

Zloženie produktu

Farbivá: oxidy a hydroxidy železa E 172, cukor

Výrobná spoločnosť
Günthart & Co. KG
Hauptstraße 37 Hohentengen a.H. D-79801
nederland@guenthart.com
www.guenthart.nl

Technické parametre

Výrobca Gunthart
EAN 4049583116568
Kód produktu 1656

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Potravinárske práškové farbivo (5 g) Červeň jahodová 3220 dortis

Zloženie: nosič (E514), farbivá (E122, E102, E110). Obsah čistého farbiva: 9,0 ± 0,5 %. Návod: Rozpus

1,10 €
22 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potravinárske práškové farbivo (5 g) – malinová červeň 3221 dortis

Zloženie: nosič (E514), farbivo (E122). Obsah čistého farbiva: 4,8 ± 0,5 %. Návod: Časť obsahu vrecka

1,10 €
22 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny perleťový prášok Fractal – Sparkling Dark Silver (3,5 g)

Jemne mletá potravinárska prášková farba vhodná na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľovanie

7,10 €
202.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívne práškové perleťové farbivo Fractal – Sparkling Gold (3,5 g)

Jemne mletá potravinárska prášková farba, ideálna na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľov

7,10 €
202.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks