Loading...

Poleva so zamatovým efektom

Moderná chutná poleva, s ktorej pomocou na tortách, semifred a zákuskoch vytvoríte dokonalý zamatový efekt. Ponúkame širokú ponuku farieb tejto polevy.

Krásny zamatový efekt

Vytvoriť zamatový efekt pomocou tejto polevy je jednoduché. Pri krájaní je krásne celistvá, nehrozí, že sa poláme. Aj obyčajná čokoládová poleva sa premení na dokonalý kúsok. Bez obáv ju môžete nahradiť týmto variantom, je vyrábaná z kakaového masla. S pomocou polevy bude vaša torta na narodeniny vyzerať naozaj neodolateľne. Jemný zamatový vzhľad bude zvádzať k tomu si na ňu siahnuť. Dodávame polevy talianskeho dodávateľa Silikomart, ktorý na ich výrobu používa veľmi kvalitné suroviny. Polevy kúpite v rôznych farbách a variantoch, môžete tak tvoriť jahodové, karamelové aj čokoládové torty. Tento zamatový efekt sa perfektne hodí aj na 3D torty a malé dezerty. V našej ponuke si môžete vyberať rôzne farby podľa svojich potrieb. Oceníte ich nízku cenu.

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.