Loading...

Poleva so zamatovým efektom

Moderná chutná poleva, s ktorej pomocou na tortách, semifred a zákuskoch vytvoríte dokonalý zamatový efekt. Ponúkame širokú ponuku farieb tejto polevy.

Krásny zamatový efekt

Vytvoriť zamatový efekt pomocou tejto polevy je jednoduché. Pri krájaní je krásne celistvá, nehrozí, že sa poláme. Aj obyčajná čokoládová poleva sa premení na dokonalý kúsok. Bez obáv ju môžete nahradiť týmto variantom, je vyrábaná z kakaového masla. S pomocou polevy bude vaša torta na narodeniny vyzerať naozaj neodolateľne. Jemný zamatový vzhľad bude zvádzať k tomu si na ňu siahnuť. Dodávame polevy talianskeho dodávateľa Silikomart, ktorý na ich výrobu používa veľmi kvalitné suroviny. Polevy kúpite v rôznych farbách a variantoch, môžete tak tvoriť jahodové, karamelové aj čokoládové torty. Tento zamatový efekt sa perfektne hodí aj na 3D torty a malé dezerty. V našej ponuke si môžete vyberať rôzne farby podľa svojich potrieb. Oceníte ich nízku cenu.

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.