Loading...

Ochucovacia pasta Mango (200 g)

Ochucovacia pasta s príchutou manga je ideálna na dochutenie cestín, krémov aj zmrzliny. Balenie 200 g.
Na sklade posledné 3 kusy
U vás pozajtra 2.10.2026

12,60 €
6.3 € / 100g
ks
Vernostný program Vernosť sa oplatí.
Získajte trvalú zľavu až 15 % na všetko.
Vernostný program
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po-Pia: 8:00-16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 184,00 recenzie)
91 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Rýchle dodanie, precízne zabalený tovar, informovanie o stave objednávky
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchlosť
★ ★ ★ ★ ★
Včera skoro po týždni som prevzala balík,tovar zabezpečený v bublinkovej fólii, spokojná

Odporúčame osobný odber v predajni. Prípadne posielame na želanie zákazníka, avšak nemôžeme zaručiť, že pri preprave nedôjde k poškodeniu či znehodnoteniu tovaru. Posielame teda na vlastné riziko zákazníka!

Ochucovacia pasta má lahodnú ovocnú príchuť sladkého manga. Ideálna pre lahodnú chuť vašich krémov, zmrzliny a dezertov. Túto lahodnú príchuť je možné pridať do cesta, je vhodná na pečenie. Pomocou cukrárske ochucovacie pasty pripravíte plnené košíčky, piškóty a ďalšie obľúbené cukrárske výrobky. Balenie 200 g.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 200 g

Zloženie produktu

mango, glukózovo-fruktózový sirup, cukor, okysľujúca látka kyselina citrónová a kyselina jablčná, voda, aróma, farbivo beta-karotén, zahusťovadlo pektín

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1085 kJ
Energetická hodnota kcal 259,3 kcal
Tuk 0,1 g
    - z toho nasýtených 0 g
Sacharidy 62,6 g
    - z toho cukry 59,1 g
Bielkoviny 0,3 g
Vláknina 1,3 g
Soľ 0 g

Krajina pôvodu

Taliansko

Výrobná spoločnosť
Irca group
Viale Danimarca, 30 Gallarate 21013
info@irca.eu
www.ircagroup.com

Technické parametre

Kategória: Príchute na muffiny a cupcaky
Plnky - ochucovacie pasty
Výrobca Joypaste
EAN 8594217870201
Kód produktu 752

Recenzia

Také opakovaný nákup. Krém na dort pasta dobre ochutí.
100 %
Pástu mám po druhýkrát. Použila som ju na dochutenie krému z mascarpone a šľahačky. Krém bol chutný a čerstvý.
Mango pastu som estr neskúšala snáď bude chutit
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Vyrobené v Nemecku
Bestseller
Pasta Tonka 50 g

Pasta Tonka 50 g

Pasta tonka. Balenie 50 g.

3,90 €
7.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dezert PISTÁCIA v tube – koláčik 45 g

Koláč dezert PISTÁCIA v praktickej tube (45 g) — krémová delikatesa s vysokým podielom pistácií, ideá

2,90 €
6.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Aromatická pasta vanilka, 100 g

Ochucovacia pasta je skvelá na dochutenie cestovín, krémov aj zmrzliny. Balenie 100 g.

6,70 €
6.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Aromatická pasta mandarínka 120 g

Ochucovacia pasta s príchuťou mandarínky dodá lahodnú chuť piškótovému korpusu, ganache aj zákusku. B

6,00 €
5 € / 100g

Na sklade > 10 ks