Loading...

Obrus 180x120cm Dámska taška

Podrobný popis produktu

Blíži sa ďalšia narodeninová oslava. Plastové obrusy so zaujímavými motívmi sú určite tým správnym párty doplnkom. Vyberte si farebný plastový obrus, ktorý môžete používať opakovane dlhý čas, stačí ho podľa potreby umyť. Keďže na detskej narodeninovej oslave nesmie chýbať ani jedlo, použite tento plastový obrus na zakrytie stolíka. Bez ohľadu na príležitosť sa obrus veľmi ľahko používa. Rozmery 180 x 120 cm.

Súvisiace produkty Kúzelná beruška

5,20 EUR
Skladom
3,50 EUR
Skladom
2,30 EUR
Skladom
4,60 EUR
Skladom
2,40 EUR
Skladom

Technické parametre

Obrusy na párty
Čarovná lienka a čierny kocúr
Výrobca Procos
EAN 5201184913475
Kód produktu 91347

Recenzie produktu

Napísať recenziu

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.