Loading...

Mimoni

Geniálny a rýchly spôsob, ako ozdobiť tortu keď nie ste zručný cukrár, je použiť tento jedlý papier s motívom postavičiek Mimoni.

Efektívna a rýchla ozdoba torty

Jedlý papier môžete upraviť do požadovaného tvaru pomocou bežných nožníc. Jedlý papier na tortu vám umožní vytvoriť efektné cukrárske dekorácie. Použitím tlačiarne s jedlými farbivami sa na oblátkový papier alebo cukrový papier aplikuje akákoľvek grafika, v tomto prípade Mimoni. Ozdobiť môžete tortu k rôznym príležitostiam – na narodeniny, sviatok, ukončenie školského roku, a pod. Chutná torta s jedlým papierom môže byť aj originálny darček. Kvalitný jedlý papier na tortu má dokonalo hladký povrch, je vhodný aj na umiestnenie na torty na báze smotany alebo krémov, pretože sa nerozpúšťa.

Filtrovať

Jedlý papier na tortu Mimoni banán 20 cm

Jedlý papier Mimoni. Priemer 20 cm.
4,20 EUR
Nie je na sklade

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.