Loading...

Metalické farby

Metalické farby sú tekuté potravinárske farby vhodné na maľovanie, dekoráciu, aj polievanie zákuskov. Sú nádherne sýte s metalickým efektom. Ponúkame širokú paletu metalických farieb, s ktorými budú vaše torty vyzerať, ako jedlé šperky, farba sa totiž krásne leskne. Tieto tekuté potravinárske farby sa hodia na písanie ozdobných nápisov, či polievanie drobných ozdôb. Používanie metalických farieb sa nemusí obmedzovať len na výrobu luxusných tort, ale môžete nimi aj ozvláštniť napríklad obyčajné koláčiky či muffiny. Bábovka ozdobená metalickou farbou bude hviezdou na vašom stole. Tekuté metalické farby nasadia ligotavú korunu vašim domácim zákuskom.

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Chceli by ste mať tortu v metalíze? S metalickými farbami si ju môžete vyrobiť sami doma! Metalické farby sú tekuté potravinárske farby určené na zdobenie pomocou štetca. S týmito farbami môžete vytvárať luxusné dezerty, ktoré budú vyzerať ako drahé šperky.
Metalické farby sú dostupné už v tekutej podobe, alebo v podobe púdru, ktorý stačí zmiešať s niekoľkými kvapkami alkoholu (napríklad vodky), na vytvorenie požadovanej konzistencie. Práca s metalickými farbami je veľmi jednoduchá. Tekuté farby pred použitím pretrepte a potrebné množstvo farby si odlejte na farbiacu paletu. Je dôležité aby sa do farby nedostali žiadne nečistoty, preto štetec nikdy nedávajte priamo do nádobky s farbou.
Na rýchle zdobenie celého povrchu zvoľte metalické farby v spreji. S nimi jednoducho a rovnomerne ofarbíte celý povrch zákusku. Ak ste si obľúbili zdobiacu techniku airbrush môžete metalické farby použiť aj do pištole. Stačí farby viac zriediť.
Metalické farby sa vyrábajú v širokej palete odtieňov. Vybrať si môžete z niekoľkých odtieňov zlatej, striebornej a bronzovej alebo zvoľte klasické farby v metalickom vyhotovení. S metalickými farbami môžete farbiť povrchy všetkých poťahovacích a modelovacích hmôt alebo tuhých poliev. Na drobné zdobenie nanášajte farby štetcom. Môžete použiť aj špeciálnu hubku, s ktorou rýchlejšie ofarbíte celý povrch torty. Farby sa hodia aj na zvýrazňovanie drobných detailov na jedlých dekoráciách.
Pri dekorovaní metalickými farbami je dôležité dať si pozor na dávkovanie. Farby môžu obsahovať zložky, ktoré môžu mať nepriaznivý vplyv na pozornosť detí.
Nech už zvolíte akýkoľvek druh metalickej farby na tortu vždy docielite to, že vaše dezerty všetkých oslnia svojím ligotom a leskom.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.