Loading...

Jedlé konfety perníček 1 g

Drobné jedlé perníkové tvary s jemným trblietavým efektom pridajú tvojmu vianočnému pečeniu okamžitú atmosféru a slávnostný vzhľad.

Nie je na sklade

5,00 €
500 € / 100g
Vernostný program Vernosť sa oplatí.
Získajte trvalú zľavu až 15 % na všetko.
Vernostný program
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po-Pia: 8:00-16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 184,00 recenzie)
91 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Rýchle dodanie, precízne zabalený tovar, informovanie o stave objednávky
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchlosť
★ ★ ★ ★ ★
Včera skoro po týždni som prevzala balík,tovar zabezpečený v bublinkovej fólii, spokojná

Tieto miniatúrne trblietavé perníčky od PME premenia každý dezert na malý vianočný zázrak. Stačí štipka a tvoje cukrovinky, torty alebo cupcaky získajú kúzelný sviatočný dotyk — za pár sekúnd. Vianočná edícia PME Edible Glitter Shapes obsahuje drobné perníčkové postavičky, ktoré krásne trblietajú a vytvárajú efekt malých dekoratívnych „confetti“.

Balenie 1 g je ideálne na ozdobenie menšej dávky cukroviniek, vianočných dezertov, cupcakov, perníčkov, donutov alebo zmrzliny. Dekorácie sú jedlé, stabilné a vďaka mrazivo trblietavému efektu vyzerajú fantasticky na maslových krémoch, glazúrach aj čokoláde.

Použitie je jednoduché: nasyp ich priamo na ešte mierne vlhký krém, glazúru alebo polevu a nechaj prilpnúť. Za pár sekúnd máš dekoráciu s profesionálnym vzhľadom, ktorú deti milujú.

  • vianočné jedlé trblietavé tvary perníčkov
  • stačí malé množstvo pre výrazný efekt
  • ideálne na perníčky, cupcaky, donuty, torty aj zmrzlinu
  • rýchle zdobenie bez námahy — okamžitý „vianočný efekt“
  • od značky PME – obľúbené cukrárske dekorácie

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 1 g

Zloženie produktu

Zahušťovadlo (E464), farbivo (E172)

Krajina pôvodu

Spojené kráľovstvo

Ďalšie informácie

Farba hnedá
Výrobná spoločnosť
PME Cake ES S.L.
Calle Juan Negrin 57 Elche Parque Empresarial 03203 Elche (Alicante), España
customerservice@pmecake.es
www.pmecake.com

Technické parametre

Kategória: Vianočné zdobenie
Vianočné ozdoby a posypy
Výrobca PME
EAN 5056844800806
Kód produktu ch25skgl011

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Ostatný tovar s vianočnou tematikou

-26 %
Cukrové perličky metalické zlaté 7 mm, 80 g

Cukrové perličky metalické zlaté 7 mm, 80 g

Cukrové perličky, zlaté metalické, veľké 7 mm. Balenie 80 g.
10,50 €
7,80 €
9.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Jedlé konfety perníček 1 g

Drobné jedlé perníkové tvary s jemným trblietavým efektom pridajú tvojmu vianočnému

5,00 €
500 € / 100g

Nie je na sklade

Krabička na cukrovinky skladacia s okienkom, vianočné perníčky, 22 × 15 × 5 cm

Krabička na cukrovinky, skladacia, s okienkom a perníkovým dekorom. Rozmery: 22 × 15 × 5 cm.

2,40 €

Na sklade 4 ks

Krabička na cukrovinky s okienkom – vzor drevo s perníčkami 25 × 15 × 7 cm

Krabička na cukrovinky s okienkom a motívom perníka. Rozmery: 36 × 22 × 5 cm.

3,00 €

Na sklade > 10 ks

Vianočná dekorácia - cukrová trstinová tyčinka, 25 g

Veselé červeno-biele cukrové paličky pridajú tvojmu vianočnému pečeniu okamžitý kúzelný efekt a slávn

2,50 €
10 € / 100g

Nie je na sklade

Čokoládové perly XL 130 g — zlaté

Čokoládové perly XL v zlatej farbe. Balenie 130 g.

12,80 €
9.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks