Loading...

Gélová farba – Fialová – 25 g

Podrobný popis produktu

Vytvorte svetlé a krásne torty s gélom Color Splash vo fialovej farbe. Tento ľahko použiteľný gél, ktorý je ideálny pre oslavy, má tenký hrot, ktorý je ideálny na kontrolu množstva uvoľňovanej farby.

 

Vhodné na farbenie cukrovej pasty, kráľovskej polevy, krémových krémov, marcipánu, tortovej zmesi, fondánu a mnohých iných!

25 g

Složení : glukózový sirup; voda; cukr; barvy: carmoisine E122, brilantní modrá E133; želírující činidlo: agar E406; regulátor kyselosti: kyselina citronová E330; konzervační látka: sorban draselný E202 E122, může mít nepříznivý vliv na činnost a pozornost dětí

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 25 g

Zloženie produktu

glukózový sirup; voda; cukor; farbivo: karmoizín E122, brilantná modrá E133; želírujúca látka: agar E406; regulátor kyslosti: kyselina citrónová E330; konzervačná látka: sorban draselný E202.

Alergény Oxid siričitý a siričitany, orechy, sója

Krajina pôvodu

Spojené kráľovstvo

Ďalšie informácie

Farba fialová

Booster zvýrazňuje farby a mení obyčajný gél lak na farbu, ktorú možno použiť na farbenie čokolády!

Technické parametre

Gélové farby podľa farieb
Gélová farba fialová
Gélové farby Colour Splash
Výrobca Colour Splash
EAN 5015462180080
Kód produktu 0675060

Recenzie produktu

Napísať recenziu
krásna farba, jednoduché použitie
????
Všetko v poriadku Odporúčam????

Overený zákazník - je recenzia od zákazníka, ktorý si výrobok zakúpil.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.