Loading...

Pralinková forma okrúhla kocka - Alexandre Bourdeaux

Podrobný popis produktu

Polykarbonátové formy spoločnosti Chocolate World používajú profesionálni výrobcovia čokolády na celom svete. Všetky obrázky a logá sa používajú na základe licencie spoločnosti Chocolate World.Každá forma sa vyrába v Belgicku s použitím vysoko leštených nástrojov podľa výrobných noriem certifikovaných podľa ISO a ľudskej kontroly kvality. Túto formu navrhol Alexandre Bordeaux.

Pri práci s čokoládou vám budú užitočné tieto informácie

2,90 EUR
Skladom
28,90 EUR
Skladom
91,60 EUR
Skladom
5,50 EUR
Skladom
2,20 EUR
Skladom
12,80 EUR
Skladom

Vytvorenie originálnej čokolády pomocou chocotransferu

2,50 EUR
Skladom
2,50 EUR
Skladom
2,50 EUR
Skladom
2,50 EUR
Skladom
2,50 EUR
Skladom
2,50 EUR
Skladom

Technické parametre

Polykarbonátové formy na výrobu čokolády
Výrobca CHOCOLATE WORLD
EAN 2700001233435
Kód produktu cw1865

Recenzie produktu

Napísať recenziu

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.