Loading...

Figúrky na piráti, loď a palmy

Podrobný popis produktu

Súprava na zdobenie tort - pirát. Váš malý fanúšik pirátov sa bude tešiť, keď na svojej narodeninovej torte uvidí túto krásnu loď sprevádzanú zeleňou a pirátmi.

Piráti

2,90 EUR
Skladom
3,80 EUR
Skladom
3,00 EUR
Skladom
2,70 EUR
Skladom
3,10 EUR
Skladom
3,50 EUR
Skladom

Technické parametre

Figúrky na tortu pre deti
Piráti
Výrobca Dekora
EAN 8435035190143
Kód produktu 350196

Recenzie produktu

Napísať recenziu

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.