Loading...

Farebné palety

Praktické farby na palete vám umožnia mať po ruke jedlé farby v širokej škále odtieňov. Používajú sa podobne ako klasické akvarelové farby. Jednoducho namočte štetec do vody alebo alkoholu a namaľujte zvolenú farbu na jedlé dekorácie alebo použite šablóny na vytvorenie ozdobného písma.Vďaka jedinečnej zmesi 100 % jedlých zložiek ich možno maľovať na cukrovú hmotu, marcipán, kráľovskú polevu, čokoládu, maslový krém. Sú odolné proti oderu, čo uľahčuje a zefektívňuje ich používanie. Farby v tejto forme sú veľmi účinné a pri ich používaní sa v podstate nič nestráca (vďaka použitej palete "nevylievame žiadne zvyšky farieb do drezu, ako je to pri miešaní bežných práškových farieb).

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.