Loading...

Farby v spreji

Na konečnú dekoráciu dezertov je vhodná farba v spreji. Je to jedlá farba v spreji, ktorú stačí nastriekať na fondán alebo ozdoby z modelovacej hmoty, gumovej hmoty alebo marcipánu. Farby v spreji sú k dispozícii v niekoľkých farebných variantoch. K dispozícii sú zlaté, strieborné a bronzové, ako aj ružové alebo zelené s perleťovým leskom. Zdobenie farbou v spreji je jednoduché a veľmi rýchle, stačí 30 minút až hodina, kým farba zaschne, a môžete podávať. Môžete nastriekať farbu na celú tortu alebo ju naniesť na šablónu a vytvoriť tak rôzne obrázky alebo nápisy.

V našej ponuke nájdete rôzne šablóny na torty, ktoré môžete použiť pri zdobení tortovou farbou v spreji. Môžete tiež improvizovať a namiesto šablóny použiť vykrajovačku na sušienky alebo si vyrobiť šablónu z pergamenového papiera. Ak napríklad chcete na tortu napísať venovanie, napíšte ho na papier na pečenie a vystrihnite písmená. Potom pripevnite šablónu na tortu a namaľujte ju. Pred odstránením šablóny nechajte farbu zaschnúť, aby sa nerozmazala. Na pripevnenie šablóny k torte potiahnutej fondánom môžete použiť špendlíky, diery potom ľahko vyhladíte prstami.

S farbou v spreji sa najlepšie pracuje na otočnom stole. Je dôležité, aby bola farba rovnomerne nastriekaná, preto pri nanášaní farby pomaly otáčajte podnosom. Striekajte zo vzdialenosti približne 50 až 100 cm. Ak chcete sýtejší odtieň, striekajte farbu z kratšej vzdialenosti, ale nie príliš dlho na jednom mieste, inak bude výsledok fľakatý. Po zaschnutí prvej vrstvy môžete pridať ďalšiu vrstvu, aby bola výsledná farba čo najživšia.

Dobrým trikom na zvýraznenie farby v spreji na torte je nastriekať ju na fondán v podobnom odtieni, lepšie tak vynikne. Ak chcete napríklad vytvoriť zlatú tortu, zaobstarajte si zlatú farbu v spreji a fondán zafarbite na béžovo, na striebornú tortu použite sivý fondán (hmoty môžete zafarbiť pomocou gélových farieb z našej ponuky).

Farby v spreji tortu krásne ozdobia a zároveň ju udržia dlhšie čerstvú, pretože na torte vytvoria ochrannú vrstvu, ktorá zabráni jej vysychaniu.

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.