Kváskový chlieb by bol skutočným víťazom, keby jeho pečenie zabralo menej času. Extrakt z bio kvásku znamená, že si každý môže s kváskom urobiť skvelý žitný chlieb. Tento extrakt z kysnutého cesta je ľahko použiteľný. S kváskom pečiete omnoho rýchlejšie, pretože produkuje rovnakú kvalitu chleba, bez toho aby to trvalo niekoľko dní. Všetky zložky v ekologických produktoch RUF pochádzajú z certifikovaného kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Použitie: Jedno vrecúško extraktu z organického kvásku postačí na 500 g múky a 2 balenia organických kvasiniek.
Balenie obsahuje: 15 g
sušený ražný kvások
| Energetická hodnota kJ | 1298 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 310,2 kcal |
| Tuk | 1,8 g |
| - z toho nasýtených | 0,3 g |
| Sacharidy | 57 g |
| - z toho cukry | 1,9 g |
| Bielkoviny | 9,3 g |
| Soľ | 0 g |
Nemecko
| Výrobca | RUF |
| EAN | 4002809020261 |
| Kód produktu | 12026 |