Loading...

Dóza na sušienky

Dekoratívne plechové dózy na sušienky dodajú kuchynskej linke pôvab a zároveň pomôžu usporiadať rôzne prísady, ktoré je niekedy problém skladovať. Tieto ozdobné plechové nádoby slúžia na uskladnenie sušienok, vianočných cukroviniek alebo aj sladkostí. Ak vložíte bonbóny dovnútra do farebného papiera, vydržia vám dlho. Dekoračná nádoba je predovšetkým pohodlným úložiskom vlastných, doma vyrobených cukroviniek a iných sladkostí, čo je možné vďaka dobre priliehajúcemu tesneniu. Všetky dekoratívne plechové dózy sú dodávané s elegantným vekom. Ponúkame aj dekoratívne dózy na sušienky z plastu. Vďaka skvelému vzhľadu môžete dekoratívne nádoby venovať svojim blízkym. Dóza na sušienky je nevyhnutným prvkom každého domova. Dekoračné plechové nádoby môžete použiť aj na ručné dekorácie. Môžete ich dozdobiť stuhou alebo vlastnoručnou kresbou. Vianoce sa nezaobídu bez aromatických perníkov a domácich sušienok. Môžeme ich pripraviť aj niekoľko dní pred štedrým dňom a na ich uloženie budete potrebovať niektorú z dóz z našej ponuky. Udržia ich čerstvosť a výraznú vôňu dlhí čas. Farebné motívy plechoviek budú rovnako skvelým darčekom pre našich blízkych. Vyberte si napríklad luxusnú keramickú dózu s vekom. Dostupné sú v rôznych vzoroch. Príprava rôznych perníkov je ozajstným potešením. Voňavé, chutné a zdobené farebnou polevou potešia každého gurmána. Plechová dóza bude perfektná na skladovanie tohto voňavého pečiva, ale aj iných sušienok, cukroviniek, čokolády a dokonca aj kávy a čaju. Môže v nich skrývať akýkoľvek suchý produkt. Aj deti si také užijú takéto farebné a originálne formy. Plechovky na sušienky sú nielen veľmi praktické, ale budú krásnou ozdobou každého domova. Dokonalo udržujú čerstvosť všetkých sušienok a perníkov a hlavne ich jedinečnú vôňu. Nielen Vianoce nám umožnia, aby sme si užili chuť sladkého pečiva dlhí čas a hostili našich hostí v elegantnom štýle.

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.