Obrázok so súhlasom Pixomar / FreeDigitalPhotos.net
Balenie obsahuje: 1 kg
pistáciové jadrá 100%
| Alergény | orechy |
| Energetická hodnota kJ | 2389 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 570,8 kcal |
| Tuk | 46 g |
| - z toho nasýtených | 5 g |
| Sacharidy | 28 g |
| - z toho cukry | 10 g |
| Bielkoviny | 21 g |
| Vláknina | 10 g |
| Soľ | 0,025 g |
Česká republika
| Výrobca | dortis |
| EAN | 8596443009042 |
| Kód produktu | DR-5700 |