Drobné mini perličky na zdobenie. Vhodné na rolády, torty, zákusky, poháre, ale aj vianočné cukrovinky. Skladujte ich na suchu.
Balenie obsahuje: 90 g
Cukor, škrob(pšeničný, kukuričný), glukózový sirup, farbivá (jablko, reďkovka, svetlica, čierne ríbezle, spirulina, citrón, šťava z červenej repy), rastlinný olej (kokosový, repkový), poleva (E901)
| Alergény | mlieko, orechy, sója |
| Energetická hodnota kJ | 1637 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 391,2 kcal |
| Tuk | 0 g |
| - z toho nasýtených | 0 g |
| Sacharidy | 96 g |
| - z toho cukry | 75 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
Nemecko
| Farba | mix |
| Kategória: | Perličky a kamienky |
| Zdobenie na Veľkú noc | |
| Veľkonočné zdobenie | |
| Cukrový máček | |
| Výrobca | Happy Sprinkles |
| EAN | 4252022400153 |
| Kód produktu | 400153 |