Cukrový máčok v bordovej farbe je dokonalé riešenie, ktoré dodá vašemu pečeniu charakter. Táto ľahká, sladká ozdoba je vhodná nielen na zatraktívnenie vašich dezertov, ale dodá im aj punc elegancie. U nás nájdete široký výber cukrového máku, ktorý poteší každého mlsného.
Cukrový máčok je jemná, farebná posýpka s univerzálnym použitím. Môžete ju použiť na zdobenie tort, cupcakeov, sušienok a dokonca aj zmrzliny. Makový posýpka vďaka svojej štruktúre dokonale priľne ku krémom a polevám a vytvorí tak efektnú dekoráciu bez zbytočného námahy. Ak posýpku nasypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posýpku zmäkčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkém kréme dlhšiu dobu, môže sa z posýpky uvoľniť aj farbivo, a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovanej torte, môžete tento druh zdobenia na-tortu lepiť polotuhou čokoládou alebo glazúrou na perníčky. so posýpkou pracujte najlepšie nad miskou či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 1 kg
cukor, pšeničná múka, škrobový sirup, potravinársky škrobový mastek, leštící látka kapol, syntetické potravinárske farbivo: E122.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1480 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 353,6 kcal |
| Tuk | 0,17 g |
| - z toho nasýtených | 0,03 g |
| Sacharidy | 87,4 g |
| - z toho cukry | 76,3 g |
| Bielkoviny | 1,7 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | hnedá |
| Kategória: | Perličky a kamienky |
| Cukrové zdobenie 1kg | |
| Cukrový máček | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116709744 |
| Kód produktu | ilc1034 |