Loading...
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 527,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Akurát som nemala faktúru v balíku tak som si na rýchlo hľadala email či je v balíku všetko
★ ★ ★ ★ ★
Rýchle dodanie, precízne zabalený tovar, informovanie o stave objednávky
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchlosť

Posyp v podobe farebných cukrových tyčiniek od ILOVECAKES. Neovplyvňuje chuť zdobených výrobkov, je vyrobený z prírodných farbív a chutí ako cukrová pasta. Vďaka univerzálnemu využitiu je ideálny na dekorovanie cupcakeov, sušienok, perníkov, muffinov, tort, zákuskov, pečiva, pralín, lanýžov, čokolády, zmrzliny a ďalších sladkostí, najmä s krémom alebo polevou. Vhodný na každú príležitosť: svadbu, karneval, narodeniny, Deň matiek a pod. Balené v praktickej závitovej dóze. Pri použití na vláčnom kréme môže vlhkosť posyp zmäkčiť; pri dlhšom kontakte môže uvoľnené farbivo zafarbiť povrch krému. Väčšie dekorácie na potahovacej torte prilepte polotvrdou čokoládou alebo glazúrou. Pri práci so posypom odporúčame pracovať nad miskou alebo plechom s okrajom.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 80 g

Zloženie produktu

biely cukor, vysoko kvalitná pšeničná múka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, ztužovadlá: E412, E415, E466, E414; lesk látka kapol (šelak, rastlinný olej), mastenec, potravinárske farbivá: E110, E133 , E102, E122, E124, E132

Alergény lepok

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1657 kJ
Energetická hodnota kcal 395,9 kcal
Tuk 3,2 g
    - z toho nasýtených 1,3 g
Sacharidy 89,7 g
    - z toho cukry 66,4 g
Bielkoviny 3, 4 g
Vláknina 0 g
Soľ 0,001 g

Krajina pôvodu

Ukrajina

Ďalšie informácie

Farba mix
Výrobná spoločnosť
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Technické parametre

Kategória: Ozdoby na tortu tyčinky
Zmes na zdobenie cukrom
Výrobca I LOVE CAKES
EAN 4823116716667
Kód produktu ilc1253

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Cukrové farebné zdobenie tyčinky 80 g

Cukrové zdobenie v podobe farebných tyčiniek je ideálne na dekoráciu tort, zákuskov a pohárov.

1,70 €
2.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie tyčinky levanduľové 80 g

Cukrové zdobenie tyčinka levanduľová. Balenie 80 g.

2,30 €
2.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové prúžky červené 80 g

Cukrové tyčinky červené. Balenie 80 g.

3,00 €
3.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 23%
Cukrové zdobenie tyčinka žltá 80 g

Cukrové zdobenie tyčinka žltá 80 g

Cukrové zdobenie tyčinky žlté. Balenie 80 g.
2,10 €
1,60 €
2 € / 100g

Na sklade > 10 ks