Farebná zmes cukrového posypu oceníte ako doplnok veľkonočných tort, rolád, koláčov pre párty v prírodnom štýle, atď. I LOVE CAKES cukrové posyp‑y v mnohých farbách a tvaroch vám pomôžu zaujímavým spôsobom ozdobiť muffiny, torty, koláče, dezerty, cake pops, sušienky a ďalšie sladkosti. Zmes obsahuje srdiečka, tyčinky, konfety aj drobné máčik. Posýpky budú krásnou ozdobou pečiva na najrôznejšie párty, výročia alebo na tortu k narodeninám. Budú sa skvele hodiť pri príprave sladkostí na slávnostný stôl. Posýpky sú balené v praktickej nádobe pre ľahké dávkovanie a skladovanie. Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosah slnečného žiarenia.Pokiaľ zdobenie nasypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posýpky zmäkčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkém kréme dlhší čas, môže sa z posýpku uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovej torte, môžete tento druh zdobenia na tortám lepiť polotuhou čokoládou alebo glazúrou na perníčky. s posýpkami pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
Biele cukor, vysoko kvalitná pšeničná múka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahusťovadlá: E412, E415, E466, E414; leštidlo kapol (šelak, rastlinný olej), mastenec, potravinárske farbivá: E102, E122 , E133.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1657 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 395,9 kcal |
| Tuk | 3,2 g |
| - z toho nasýtených | 1,3 g |
| Sacharidy | 89,7 g |
| - z toho cukry | 66,4 g |
| Bielkoviny | 3,4 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | zelená |
| Kategória: | Zmes na zdobenie cukrom |
| Zdobenie cukrom Milujem koláče | |
| Veľká noc | |
| Zdobenie na Veľkú noc | |
| Jar | |
| Veľkonočné zdobenie | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116716520 |
| Kód produktu | ilc1239 |