Zmes posypov nadchne nielen dievčatá, ktoré milujú jednorožcov. Okrem ružových jednorožcov nájdete aj kúsky obrovských srdiečok, konfety a trblietavých cukrových posypov. K tomu poriadna porcia čokoládových guličiek v farbách fialovej, modrej a ružovej cukrové tyčinky.
Balenie obsahuje: 90 g
cukor, pšeničný škrob, glukóza, zemiakový škrob, glukózový sirup, slnečnicový olej, ryžová múka, rastlinný olej (kokosový), mliečna čokoláda [cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitín, prírodná vanilková aróma], pšeničná krupica, stabilizátor E4: arabská guma (i); ryžový škrob, farbivo: E120, E171, E132, E153, E133, E174, E141; E555; želatína (FISH), zvlhčovadlo: E1520; emulgátor: E472a; zušľachťovadlá: šelak, E901, karnaubský vosk, E464;
| Alergény | lepok, mlieko, orechy, sója |
| Energetická hodnota kJ | 1770 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 422,9 kcal |
| Tuk | 5,9 g |
| - z toho nasýtených | 3,4 g |
| Sacharidy | 90 g |
| - z toho cukry | 79,7 g |
| Bielkoviny | 1,2 g |
| Soľ | 0,1 g |
Nemecko
| Kategória: | Cukrová zmes na zdobenie Super Sterusel |
| Cukrové ozdoby s motívmi | |
| Zmes na zdobenie cukrom | |
| Unicorn jednorožce | |
| Výrobca | Super Streusel |
| EAN | 4260658660452 |
| Kód produktu | 107801 |